17. Октобар 2018. 09:40:22 *
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije

Stranice: [1]   Idi dole
Štampaj
Autor Tema: Seckanje Suzukija pocelo  (Pročitano 1340 puta)
Sumar
*
Van mreže Van mreže

Starost: 36

« poslato: 14. Фебруар 2015. 10:06:35 »

Posto sam sa prethodnim projektom propao da tako kazem(Nisam uspeo uvesti masinu bez rama) danas pocinjem sa novim.Yamahu nisam mogao uvesti u Srbiju pa sam godinu kasnije naleteo i kupio u NS Suzuki GSX 550.Sutra ga slikam kompletnog dok nisam poceo sa seckanjem... smldedza
Sačuvana

Vetar u kosi,komarci u ocima...
Sumar
*
Van mreže Van mreže

« Odgovor #1 poslato: 15. Фебруар 2015. 07:18:04 »

Posto je danas posle duzeg vremena u Novom Sadu svanuo lep dan a jos i neradni nisam mogao izdrzati te sam projekat poceo na otvorenom.Dan je bio prolecni tako da bi prava steta bilo raditi u tami radionice.Kako god danas je pocelo rasturanje Suzukija GSX550af.Ispusteno gorivo ili bar nesto sto je na benzin mirisalo mada je bilo braon boje.Plastike poskidane,satovi i jos stosta sitnica.Pred sam kraj rasturanja dodje mi komsija i rece da ga moram prvo registrovati i prevesti naravno jer ce posle prerade natehnickom praviti problem.Navodno su njegovom dugaru isto uradili i trazili da donese slike motora dok je prepravljao da bi dokazao da nije divljao.Kako vidim moracu pakovati sve nazad i ove nedelje cekati registraciju... glavomozid
Sačuvana

Sumar
*
Van mreže Van mreže

« Odgovor #2 poslato: 18. Фебруар 2015. 10:45:07 »

http://www.dodaj.rs/f/1E/Ha/1lYrIq4j/img20150215163619.jpg

Sačuvana

honda m
*
Van mreže Van mreže

Starost: 51

HONDA CB 750 HAND MADE 1984.god

« Odgovor #3 poslato: 05. Март 2015. 08:56:53 »

Bas naprotiv ! Motor se na tehnickom slika i to stoji u njegovoj bazi podataka. Ukoliko ga registrujes, pa prepravljas i nedaj Boze do neke provere dodje (vanredni tehnicki, udes. . .), onda si nadrljao! Ne znam sta si planirao sa njim  ali za svaki deo koji nije od njega moras imati racun (makar i sa moto otpada) ako seces i varis moras imati atestiranog varioca,bravara. Sve ovo ti govorim za slucaj da ces morati na atest,a to ce proceniti na tehnickom pregledu. Zato ti ne savetujem prevelike prepravke i da nadjes neku vezicu na tehnickom i nema problema. Moras imati kocnice, signalizaciju, retrovizore,blatobrane, zvuk u granicama dozvoljenog! Pozdrav i srecno
Sačuvana

Mikelle
Stranice: [1]   Idi gore
Štampaj

Prebaci se na:  

Ispravan CSS! Powered by SMF 1.1.9 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC
SimplePortal 2.1.1 | Srpski prevod: www.tnenad.net

Orange2Gray © by Crip
Ispravan XHTML 1.0!