17. Август 2018. 01:07:06 *
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije

Stranice: 1 [2]   Idi dole
Štampaj
Autor Tema: Skidanje prigusivaca Sprint Prince 125  (Pročitano 4035 puta)
Black Widow
*
Van mreže Van mreže

Sprint Prince 125 ccm

« Odgovor #15 poslato: 30. Мај 2014. 08:46:44 »

Hvala na odgovoru,on je vec busen, ja hocu da sve izvucem iz auspuha,ali me brine kako ce da se cuje...
Da li je neko ovo vec radio?
Ako jeste zamolio bih ga da mi se javi...
Sačuvana
Dzoniboss
**
Van mreže Van mreže

Starost: 34

I used to have a moped...

« Odgovor #16 poslato: 30. Мај 2014. 11:13:25 »

Od svih dosadasnjih postva koje sam pratio u ovoj temi, mogu da zakljucim da si sad tek zbunjen i da nemas pojma sta da radis sa auspusima.

Sto se tice samog motora i pitas se da li ce podici potrosnju ili ces izgubiti snagu, veruj da neces osetiti nikakvu razliku ako budes razvaljivao auspuhe ili ne. To su u tvom slucaju toliko mizerne promene da ih neces ni primetiti. Veci problem moze da ti pravi vetar na tih 125ccm ako ti duva u grudi nego bilo sta od gore navedenog  Wink

Drugo, brate tvoj je motor! Ako hoces da probas kako je sa praznim cevima, pa pocupaj sve napolje! Vozi tako pa vidi da li ti se svidja. Ako ti se ne svidi, vrati prigusivac ili katalizator ili napravi db killer na kraju lonca pa probaj onda kakav je zvuk! Poenta je - uzivaj u carima copera, secenju, varenju, budzenju necega sto niko nema, zanimaj se! Ukusi su razliciti, napravi ono sto se tebi svidja i boli te k....!!!

Ja recimo ne bih nikada otvarao izduve na Princu 125, jer je meni to iritantan zvuk u pizdu materinu. Dobar zvuk prvenstveno ide od agregata, velike kubikaze, i u kombinaciji sa otvorenim izduvima...

Pozdrav
Dzoni

Sačuvana

sajt MK Čoper Srbija : WWW.COPERSRBIJA.ORG

forum MK Čoper Srbija : WWW.COPERSRBIJA.ORG/FORUM

gazi91
*
Van mreže Van mreže

princ 250

« Odgovor #17 poslato: 31. Мај 2014. 12:30:21 »

Dok sam imao princa 125 uradio sam bas to sto ti sad zelis. Na kraju je auspuh bio zasecen a sve one komore i cev iz lonca su povadjene.sve vreme dok sam ga vozio nisam obracao paznju na potrosnju pa ti ne mogu reci da li utice na to ali ja nisam primetio da mi se nesto povecala. Meni se licno posle tih promena nije svideo zvuk i moja preporuka ti je da to ne radis vec ostavis tako fabricko(eventualno izbusis koju dodatnu rupu). jbg ako zelis lep zvuk moras znati da ti je za to potrebna veca kubikaza....
Sačuvana

ride on brothers
Stranice: 1 [2]   Idi gore
Štampaj

Prebaci se na:  

Ispravan CSS! Powered by SMF 1.1.9 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC
SimplePortal 2.1.1 | Srpski prevod: www.tnenad.net

Orange2Gray © by Crip
Ispravan XHTML 1.0!