18. Фебруар 2018. 02:30:55 *
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije

Stranice: [1]   Idi dole
Štampaj
Autor Tema: Hyosung GV650 - iskustva i misljenja  (Pročitano 2032 puta)
laush
*
Van mreže Van mreže

« poslato: 29. Март 2014. 10:56:01 »

Pozdrav,

Ovi motori se mogu naci izmedju 2500 - 3500 Eura 2007+ godiste
KOliko sam citao, sjajno su se pokazali i ljudi hvale na sva zvona. Cijena je sjajna, a kazu da je proizvodjac vrlo pouzdan. Ja sam generalno vrlo zelen na temu motora. Ovo bi bio moj prvi motor.

Molim podijelite svoja iskustva.

Hvala
Sačuvana
laush
*
Van mreže Van mreže

« Odgovor #1 poslato: 30. Март 2014. 09:56:21 »

Pa dobro, ako niko bas nema komentar, moze li generalno da se kaze na sta da obratim paznju kad budem kupovao ovaj motor koji cu definitivno uzeti u narednih par mjeseci.
Sačuvana
felix
Van mreže Van mreže

FUCK THE FACTORIES ... F.T.W ...

« Odgovor #2 poslato: 31. Март 2014. 05:59:31 »

..... što se tiče Aquile za te pare i više nego OK ..... ima par tema o pomenutom samo prelistaj ..... da se ne bi ponavljali ......poz ....

http://forum.coper-srbija.com/index.php?topic=31421.0
Sačuvana

Brothers in thinking in attitude, respecting others and belonging to no one. Sworn to Old School and fraternity which unites them, thunder the roads heavy as steel and sharp as a sword! F.T.W. Amen!!!
web
*
Van mreže Van mreže

« Odgovor #3 poslato: 31. Март 2014. 12:53:01 »

Mogu ja da kazem Smiley prosle godine sam naleteo na sudar, tip na dzipu je bokom naleteo na isto ovaj motor, ovaj "nas" je zavrsio u bolnici sa slomljenom nogom i 2 ili3  rebra + iscaseno rame. motoru nije bilo ama bas nista Wink osim sto se malo iskrivio volan i naravno bio oderan ko macka sa leve strane.
ovaj "njiov" je bio na volvo XC90, udario je desnim bokom u levi bok motora, motor je malo petljao i pao na istu tulevu strani i nastavio da kklizi, okrecuci se, jedno 30ak metara.
osim volana i dobrano ulubljenog rezervoara nista mu nije falilo. da je stavio na vreme zastitu ni to mu se ne bi desilo.
opvde novi kosta oko 350.000 rubalja tj oko 10.000 dolara u pravom novcu al je cupavo sa delovima. Navodno ima analoga ali nisam se raspitivao dalje, ja sam sektash (HD) tako da me i nije interesovalo.
Sačuvana
laush
*
Van mreže Van mreže

« Odgovor #4 poslato: 18. Мај 2014. 08:46:21 »

Hvala,

Kupljeno: http://www.mojauto.rs/polovni-motori/1566212_Hyosung_GV650-Aquila_2011_god
Smiley

Inace, ovo mi je prvi motor i sigurno je da cu morati da ucim jos mnogo o ovoj tematici.

Trebao bih nekoliko savjeta:

Sta je obavezno da se uzme od dodatne opreme.

Kacigu sam kupio, koznu jaknu takodje - ali nema zastite vec samo izgleda kao bajkerska Smiley
Trebaju li mi rukavice i kakve?
Bilo sta drugo od opreme za ovo ljeto?

Bajk cu voziti vecinom po gradu i na neke kratke destinacije oko grada i to vecinom po lijepom vremenu jer kad me uhvati kisa odmah parkiram Smiley

Hvala

Sačuvana
Stranice: [1]   Idi gore
Štampaj

Prebaci se na:  

Ispravan CSS! Powered by SMF 1.1.9 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC
SimplePortal 2.1.1 | Srpski prevod: www.tnenad.net

Orange2Gray © by Crip
Ispravan XHTML 1.0!