17. Октобар 2018. 01:01:57 *
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije

Stranice: [1]   Idi dole
Štampaj
Autor Tema: pomoc oko izbora  (Pročitano 3218 puta)
nikola131
*
Van mreže Van mreže

« poslato: 19. Јануар 2015. 04:12:37 »

doso je koncno i moj trenutak da postanem bajker Smiley obozavam motore a coperi su mi u srcu. Imam 23 godina, A kategoriju vec 5 godina, i konacno sam skupio dovoljno novca da kupim sebi moror. Izbor pada na dva modela, prvi je Honda Shadow VT 750, model iz 2004 godine a drugi je Kawasaki Vulcan 900, pao mi je za oko jedan model iz 2008 godine. Zanimaju me dobre i lose strane ovih copera i koji bi bio bolji izbor? I za mene glavno pitanje, jesu li veliki zalogaj za amatera? Jer bi mi ovo bio prvi "ozbiljan" motor Smiley
Sačuvana
Palke
*
Van mreže Van mreže

Intruder VS800

« Odgovor #1 poslato: 30. Јануар 2015. 07:14:31 »

Ja sam uvek za to da treba poceti sa necim manjim. Jednu sezonu voziti, prodati i onda nesto jace. Uzmes nesto od 250ccm. Tebi kao pocetniku bice i to ludnica kako ide-bez uvrede. Ko god kaze da mozes i polako da vozis to je glupost. Cim se naviknes odvrnuces gas i ako nemas iskustva...a i ako imas...
Ne znam koliko para, mnogo je lep kawasaki 900 custom-pogledaj. Ja sam vozio malo tu hondu od 750, dobar je motor. Po meni juri model sa kardanom. Nema zatezanje lanca, ciscenje, podmazivanje...
Honda je lepsa po meni, osim tog vn 900 custom. Samo nadji dobar primerak pa koji god da je.
Sačuvana
milmar
*
Van mreže Van mreže

Starost: 44

SUZUKI SAVAGE 650

« Odgovor #2 poslato: 12. Фебруар 2015. 10:22:56 »

Za hondu znam da je dobar motor posto ga ima moj paso i bas mi se svidja sa ovim drugim se nisam susretao tako da ti nebi znao reci,mada mislim da je i to odlican motor.I ja mislim da bi za pocetak trebalo uzeti nesto laksi motor,ja sam pre tri godine bio totalni pocetnik i uzeo sam suzuki savage650,odusevijo sam se koliko je lako upravljati tim motorom,mnogo je laksi od ovih navedenih.
Kad se stekne rutina lako je promeniti motor.
Sačuvana
nikola131
*
Van mreže Van mreže

« Odgovor #3 poslato: 22. Фебруар 2015. 09:58:23 »

slazem se sa tim da kada sednes na motor proradi adrenalin i odvrnes gas do kraja, mada ja imam viziju da motor kupim za uzivanje, tako neki izlet sa devojkom ili put do mora recimo, pa zato i ciljam malo oziljniji motor. Pre neki dan mi je pao za oko i Yamaha Drag Star 650ccm, 41KS, kakvo je vase misljenje za ovaj model?
Sačuvana
Palke
*
Van mreže Van mreže

Intruder VS800

« Odgovor #4 poslato: 03. Март 2015. 08:58:00 »

http://forum.coper-srbija.com/index.php?topic=68981.0
Nasao sam ovu temu pa procitaj. U sustini nemoj mnogo listati forume, samo ces se tripovati. Neko je prezadovoljan, a nekom je zapala krsina. Kolaga bajker ima od 1100 kubika i extra je motor-potrosnja je ista,registracija skuplja. Intruder  VS800 je dobar motor-ja ga imam 3 godine i postoje jos 2,3 u Obrenovcu. Tu mi je potrosnja od 5,5-6, 6,5. Kardan, vodeno hladjenje. O izgledu da ne pricam.
Sačuvana
Stranice: [1]   Idi gore
Štampaj

Prebaci se na:  

Ispravan CSS! Powered by SMF 1.1.9 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC
SimplePortal 2.1.1 | Srpski prevod: www.tnenad.net

Orange2Gray © by Crip
Ispravan XHTML 1.0!