25. Мај 2018. 12:21:45 *
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije

Stranice: 1 2 [3]   Idi dole
Štampaj
Autor Tema: LSD BOBBER .....  (Pročitano 7183 puta)
felix
Van mreže Van mreže

FUCK THE FACTORIES ... F.T.W ...

« Odgovor #30 poslato: 21. Април 2013. 09:15:19 »

Sačuvana

Brothers in thinking in attitude, respecting others and belonging to no one. Sworn to Old School and fraternity which unites them, thunder the roads heavy as steel and sharp as a sword! F.T.W. Amen!!!
kolar.peter
**
Van mreže Van mreže

Starost: 39

Honda Shadow vt500

« Odgovor #31 poslato: 21. Април 2013. 11:03:50 »

Lepo lepo   sml(o.k.) applause
Sačuvana

Ride to live
Live to ride
MK ORLOVI
Splinter
Van mreže Van mreže

Starost: 48

« Odgovor #32 poslato: 28. Април 2013. 11:14:48 »

Ја ништа ружније у животу нисам видео. Извни мајсторе, то је само мој укус.
Sačuvana

Кад моћ љубави надвлада љубав за моћ, свет ће сознати мир!
Manda
**
Van mreže Van mreže

Starost: 32

Harley Davidson Sportster

« Odgovor #33 poslato: 28. Април 2013. 11:45:59 »

Videh uzivo pre neki dan, jos bolje izgleda nego na fotografijama. Zaista svaki detalj privlaci paznju. Sto se mene tice, kombinacija boja nije po mom ukusu ali kvalitet rada je na najvisem mogucem nivou. Ovakvi radovi se retko vidjaju u Srbistanu...
Sačuvana

Bolje zivjeti sto godina kao milijunas nego sedam dana u bijedi!
felix
Van mreže Van mreže

« Odgovor #34 poslato: 29. Април 2013. 09:31:03 »

...tema možda započeta i previše spontano i nije postavljena kao moja ili MAXINA reklama, elem tema trebala da počne  'vako .....

MAXA

..... Maxa je lik koji oduvek voleo drugačije motore ....... takav sebi i priuštio ....... nije bio po njegovom ukusu i filozofiji al' tako ispalo i nije bilo bolje za te pare .......
..... kontaktir'o me i pito jel mogu ja da a ja rekoh da ...... pravac bio po mom ukusu ..... Old School u Low Budget varijanti .... ideje bejahu malo čudne al' čovek ima predstavu o tome kako prerada NJEGOVOG MOTORA treba da izgleda .....
..... tu nastupam sad ja, pošto sam se u zadnjih nekoliko godina pozabavio Kustom Kulturom čije bih objašnjenje trebao da okačim ovde na Forum samo ako ne budem lenj, elem konkretno moj nastup je u ulozi nekog ko bi trebao da ukapira, ispuni tuđe želje i sprovede ih u delo, kol'ko je to moguće ......

MAXA

...... MAXi ne cveta cveće u životu i bori se za život kako zna i ume i zato voli slatko, naročito one starinske kako ja volim da kažem Old School svilene bombone .......
...... MAXA je lik koji jako veseo i vedar i kao takav ispunjava okolinu oko sebe, zato Fakeovi jer šljašte  Grin a Candy je u boji njegovog karaktera, CRNO sjaj ili mat NIKAKO, jer se tako ne oseća .....
......MAXA je lik koji je imao svoje momente u svetu muzike i odtud pojedini detalji kao i ostali neki iz njegovog života, voli čovek ponekad da smota i dune  Grin odtud list biljčice od koje se prave smešne cigare ......
......MAXA svojim bajkom ne ide u picolov on ih uspešno peca na druge načine a i ne mora da vozi ženu zato samo jedno sedište ......
...... MAXA neće bisage (samo jednu iz fazona), sisi barove, vetrobrane, kožne rese, BLING-BLING (hromirana sranja), dodatne farove i još gomilu gluposti koje pojedini bajkeri shvataju kao vrh Kastomajzinga .....
.......MAXA jednostavno misli kao neki i kaže onako na glas bez obzira da li će dobiti preko pičke ili da neće biti shvaćen, FUCK THE FACTORIES ...
.......MAXA jednostavno 'teo 'vako BEZ OBZIRA NA MIŠ LENJA OKOLINE a ja se potrudio da uradim što bolje mogu i znam i iskren da budem što više gledam i obilazim kako bih još što šta uradio sve mi se više sviđa i sve sam više kao izvođač radova zadovoljniji i ne bih nište viče dodav'o, jer je ovaj motor jednostavno ogledalo MAXINOG  ja .....

THE END i FTW .....
Sačuvana

Brothers in thinking in attitude, respecting others and belonging to no one. Sworn to Old School and fraternity which unites them, thunder the roads heavy as steel and sharp as a sword! F.T.W. Amen!!!
Nikolaaaa
**
Van mreže Van mreže

Starost: 24

Yamaha Virago 535

« Odgovor #35 poslato: 29. Април 2013. 10:37:06 »

Dobro izgleda,samo da se skinu ove zastite sa prednje viljuske,mnogo debelo izgleda  Grin
Sačuvana
felix
Van mreže Van mreže

« Odgovor #36 poslato: 29. Април 2013. 05:35:41 »

Dobro izgleda,samo da se skinu ove zastite sa prednje viljuske,mnogo debelo izgleda  Grin

.... nije debelo .... ovo je debelo, most 360mm širine, 20mm debljine, puta tri komada, donji isto tako .... oplate vile 72mm prečnika, mislim da ako je nešto debelo onda je to ....

Sačuvana

Manda
**
Van mreže Van mreže

« Odgovor #37 poslato: 29. Април 2013. 05:45:51 »

Pripazi sa ovim, ako pređe 400kg ode mas' u propas' Smiley
Sačuvana

Maxa
*
Van mreže Van mreže

Kawasaki Vulcan 800a

« Odgovor #38 poslato: 29. Април 2013. 05:47:16 »

Poslao: Splinter
Umetnite citat
Ја ништа ружније у животу нисам видео. Извни мајсторе, то је само мој укус.

Nije majstor kriv,krive moje vijuge Grin,ukusi se naravno razlikuju i to je dobro...
Sačuvana

sO FAR sO GooD
Nikolaaaa
**
Van mreže Van mreže

Starost: 24

Yamaha Virago 535

« Odgovor #39 poslato: 29. Април 2013. 07:41:23 »

Teska artiljerija  Shocked
Sačuvana
Maxa
*
Van mreže Van mreže

Kawasaki Vulcan 800a

« Odgovor #40 poslato: 18. Мај 2013. 08:05:32 »

Dosao je i taj dan,motor gotov i dovezen.Dosta sati i ideja je utroseno a tek tel.razgovora i na kraju vrhunski,vhunski odradjen posao u low budget varijanti.Felix je lik koji ima sluha za svaki predlog i deebeeleee zivce i topla preporuka svakom za bilo kakvu saradnju pa i za casicu razgovora.Uzivo motor izgleda extra,boje,motivi,korman,bisaga,blatobran sve je uklopljeno. Nisam verovao da ce ispasti ni priblizno ovako kako je ispao,ostaje mi samo da se zahvalim Felixu i ekipi,hvala!!!
Ja ne mogu slike da postavim pa ce Felix koju da okaci...pozz
Sačuvana

sO FAR sO GooD
Manda
**
Van mreže Van mreže

« Odgovor #41 poslato: 19. Мај 2013. 02:33:35 »

...Felix je lik koji ima sluha za svaki predlog i deebeeleee zivce...

To je zato što voli svoj posao. Inače ove stvari se u nekim drugim zemljama naplaćuju suvim zlatom. Slična priča kao za tetoviranje što nekada niko nije shvatao da je to zapravo umetnost i da je cenjena shodno trudu i kvalitetu. Ja se fasciniram kada vidim dobar airbrush isto kao za dobar tattoo. Samo što meni kroz glavu piče neke lobanje, vatre, demoni i monstrumi a ovo je više nalik nekoj apstrakciji koja eto u nekom momentu asocira na svilene bombone. Sve u svemu, rad je prva liga a ti majstore napravi neku varijantu sa mat crnom podlogom i nekim zlim kosturima pa da se i mi namrgodjeni bajkeri malo oraspoložimo Smiley
Sačuvana

felix
Van mreže Van mreže

« Odgovor #42 poslato: 20. Мај 2013. 08:50:07 »

.....TNX AND FUCK THE FACTORIES ...

Sačuvana

bat
*
Van mreže Van mreže

Starost: 62

yamasaki skay star

« Odgovor #43 poslato: 29. Мај 2013. 09:44:37 »

ma možda se nekome svida nekome ne ukusi su različiti po meni motor je kul odlikuje se posebnošću i po boji i po izgledu jedna bisaga je ok ne mora sve da bude simetrično malo me pdseća čak i na one iz pobesnelog maksu , ali najviše cenim što čovek tera svoj stil koji je mora se priznati originalan bar ja tako mislim
Sačuvana
EasyRider
*
Van mreže Van mreže

Starost: 31

Kawasaki ZX6R

« Odgovor #44 poslato: 23. Август 2013. 05:42:58 »

sto se mene tice boja nije bitna ali farbanje je umetnicko delo, svaka cast a i VN je VN. bravo....
Sačuvana

neeed a gasoline and clean road... Wink
Stranice: 1 2 [3]   Idi gore
Štampaj

Prebaci se na:  

Ispravan CSS! Powered by SMF 1.1.9 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC
SimplePortal 2.1.1 | Srpski prevod: www.tnenad.net

Orange2Gray © by Crip
Ispravan XHTML 1.0!