25. Мај 2018. 07:23:20 *
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije

Stranice: [1]   Idi dole
Štampaj
Autor Tema: Због чега сам купио мотор  (Pročitano 1555 puta)
ман ин блацк
Gost
« poslato: 29. Август 2012. 06:11:23 »

О овоме сам сањао још као клинац и коначно остварио, а ако Бог да још неколико пута ћу!
Договарао се са свим нам драгим Пецонијем и Неготин кланом Grin, али коцкице се нису сложиле. Даће Бог други пут. Ово пишем да му покажем како ми је било.
Више сам уживао него сликао, а и мој брат Никола је велика ленчуга, па заборави да слика кад треба.  Tongue

Све у свему ради се о мору и Црној Гори.
Дошао из Грчке 26. јула, а 27. већ кренули на нови пут. Пошто сам тај дан имао велике неодложне обавезе планирали смо полазак око 14 часова, али ствари су се искомпликовале када смо почели да товимо прасе пред божић, тј. да правимо кожни наслон од сиси бара за буразера.
Sačuvana
ман ин блацк
Gost
« Odgovor #1 poslato: 29. Август 2012. 07:32:57 »

Све је то мало дуже трајало, али смо успели нешто да скрпимо. Кренули смо од Умчара, преко Младеновца, Тополе, Рудника и изашли на Ибарску где се десио први пех Sad. Резерва која је до тада радила, сада ме је издала. срећа па смо стали тачно на Рудничком брегу, па је буразер могао да одмори, а ја стопирао до прве пумпе која је била удаљена 10 км. То нам је одузело доста времена па смо ноћили у Чачку у хотелу одмах поред бране. Могу вам рећи да је смештај екстра, а цена 1100 дин.
Поранили смо ујутру и већ стигли на Златибор око седам, где смо код Лоја појели по комплет лепињу и кисело млеко Shocked Shocked. Ко туда пролази никако ово не сме да прескочи!!!
Нисмо могли да прођемо Златибор, а да не свратимо до Комше. Ту смо попили кафу са ендуристима из Војводине и прозборили пар речи са Комшом о Св. Јовану Шангајском, коме је и посвећена капелица коју гради.

Наставиће се...
Sačuvana
RavnoGorac86
Van mreže Van mreže

Starost: 31

« Odgovor #2 poslato: 30. Септембар 2012. 10:05:57 »

Neki nastavak, slike i tako to? Smiley
Sačuvana

Live to ride, ride to live!!!
gorki
**
Van mreže Van mreže