23. Септембар 2018. 04:29:12 *
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije

Stranice: [1]   Idi dole
Štampaj
Autor Tema: Напад на мотоциклисту  (Pročitano 2454 puta)
Bunar
Van mreže Van mreže

Starost: Nije dostupno

« poslato: 24. Август 2012. 08:26:35 »

Е, ако је извадио службену легитимацију то је већ друга ствар...

http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/339428/Policajci-u-civilu-brutalno-pretukli-urednika-u-NINu
Sačuvana

Све што је на свету лепо, или је неморално, или је илегално, или гоји...
Crni Leptir
Gost
« Odgovor #1 poslato: 25. Август 2012. 01:51:03 »

"Prema njegovim rečima, još strašnije je to što su policajci u civilu počeli da viču na uniformisane kolege pitajući ih kako smeju da ih prekidaju u tome što rade!"

E budala. Sad su završili karijeru.
Sačuvana
Bunar
Van mreže Van mreže

« Odgovor #2 poslato: 25. Август 2012. 04:37:50 »

<a href="http://www.youtube.com/v/cpOZAJoifKA&amp;ap=%2526fmt%3D18&amp;rel=0" target="_blank">http://www.youtube.com/v/cpOZAJoifKA&amp;ap=%2526fmt%3D18&amp;rel=0</a>
!
Sačuvana

pera
Van mreže Van mreže

Starost: 59

NSU 250 supermax-coper

« Odgovor #3 poslato: 25. Август 2012. 06:31:59 »

To je naš kolega motociklista sa nickom shejtan na raznim forumima,mnogo pozitivan i miroljubiv čovek.
A šta reći o tim šabanima,svi znamo kako, ko se i ko ih prima u raznorazne službe.
Sačuvana
kolar.peter
**
Van mreže Van mreže

Starost: 39

Honda Shadow vt500

« Odgovor #4 poslato: 25. Август 2012. 08:39:12 »

....
Sačuvana

Ride to live
Live to ride
MK ORLOVI
Crni Leptir
Gost
« Odgovor #5 poslato: 25. Август 2012. 09:02:40 »

Isti takvi "junaci" su stajali sa strane i po ćoškovima kada smo se kolega i ja jedne prilike na intervenciji u nekoj kafani zakačili sa novim zemunskim klanom.

Nego problem za Š ejtana je u tome što se na snimku vidi kako zaustavlja vozilo, prilazi, naginje se nad prozorom suvozača, sad dal udara po vozilu ili suvozaču ili ih psuje ne vidi se, a zatim se udaljava, a ovi ga stižu, obaraju i peglaju. Po nekoj mojoj proceni Š ejtan bi mogao da dobije čak i krivičnu prijavu za nasilničko ponašanje a policajci prijavu za zlostavljanje ili prekoračenje ovlašćenja, ako se dokaže, videćemo.

Sačuvana
slobans
Van mreže Van mreže

Starost: 59

Shadow 750 Spirit

« Odgovor #6 poslato: 25. Август 2012. 06:47:03 »

Da, videlo se to na snimku, sumnjam da im je Sejtan bas pozeleo dobar dan. Bice ipak da je to neko poznanstvo odranije i nerascisceni racuni, cim je reakcija takva.
Sačuvana
draki
Van mreže Van mreže

Starost: 28

Јамаха Вираго 750

« Odgovor #7 poslato: 26. Август 2012. 12:05:18 »

Bunare brate los si naziv dao za ovu temu Wink Ovde je napadnut obican covjek a ne motorista. Mozda je on motorista ali u toku napada bio je obican civil Wink Bilo kako bilo ja sam protiv nasilja ali niko nije dobio batine bez razloga Smiley
Sačuvana

МК БИЈЕЉИНА РЕПУБИЛКА СРПСКА

Bunar
Van mreže Van mreže

« Odgovor #8 poslato: 26. Август 2012. 06:26:00 »

Bunare brate los si naziv dao za ovu temu Wink Ovde je napadnut obican covjek a ne motorista. Mozda je on motorista ali u toku napada bio je obican civil Wink Bilo kako bilo ja sam protiv nasilja ali niko nije dobio batine bez razloga Smiley

Policajci u civilu bili su u "civilnoj tojoti” kada su preprečili put Piacunu koji je vozio motor.

Возач мотора је мотоциклиста. Тему сам због тога тако и назвао, тако да не разумем твој коментар, какав ''обичан човек, а не моториста'' и ''у току напада био је обичан цивил''? Каква су то глупа поређења? Немој више одговарати у тако касне сате, паметније је јутро од вечери.
Sačuvana

draki
Van mreže Van mreže

Starost: 28

Јамаха Вираго 750

« Odgovor #9 poslato: 26. Август 2012. 08:59:27 »

Policajci u civilu bili su u "civilnoj tojoti” kada su preprečili put Piacunu koji je vozio motor.

Возач мотора је мотоциклиста. Тему сам због тога тако и назвао, тако да не разумем твој коментар, какав ''обичан човек, а не моториста'' и ''у току напада био је обичан цивил''? Каква су то глупа поређења? Немој више одговарати у тако касне сате, паметније је јутро од вечери.

Ocigledno da mi je to promaklo :/ Izvinjavam se! Nema vise odgovaranja u kasne sate Wink
Sačuvana

МК БИЈЕЉИНА РЕПУБИЛКА СРПСКА

Stranice: [1]   Idi gore
Štampaj

Prebaci se na:  

Ispravan CSS! Powered by SMF 1.1.9 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC
SimplePortal 2.1.1 | Srpski prevod: www.tnenad.net

Orange2Gray © by Crip
Ispravan XHTML 1.0!