20. Јануар 2018. 12:22:42 *
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije

Stranice: [1]   Idi dole
Štampaj
Autor Tema: potrebna farma krava muzara u okolini Beograda  (Pročitano 2647 puta)
rex
*
Van mreže Van mreže

Starost: 48

vn 750

« poslato: 10. Март 2012. 08:14:30 »

sve i da se tema pretvori u opštu zabavu možda neko zna ili neko nekog zna ko poseduje farmu za krave muzare u okolini Beograda a koja bi se mogla iznajmiti ili eventualno kupiti.elem zaglavio sam poslom(veterinar) na farmi blizu Subotice pa mi je malo dojadilo a i malo mi daleko od kuće.probao da nadjem posao negde bliže pa sam odustao jer fala bogu ovoj zemlji ne trebaju veterinari,onda smo vlasnik farme i ja došli na genijalnu ideju da prebacimo sve negde u okolini Beograda.pa sad ako neko nekog zna ili ... sve informacije puno bi mi pomogle a možete ih slati ovde ili na tel 0607114038. svakako zahvalan na bilo kakvoj pomoći ,
Sačuvana
stolevuk
Van mreže Van mreže

Starost: 47

Sprint Princ 250,HONDA VF 750

« Odgovor #1 poslato: 10. Март 2012. 09:20:26 »

Pratiću ovu temu iz čiste radoznalosti... a096
Nemam nikakvu informaciju...ali kao što si na početku rekao...mogu da zamislim šta će sve da se izdešava... aba smldedza
Sačuvana
nele
**
Van mreže Van mreže

Honda Helsing 600 krvna grupa : B

« Odgovor #2 poslato: 12. Март 2012. 10:12:03 »

---iako si se Rex lepo ogradio na početku teme ipak bi da te pitam da nije u pitanju neka tajna šifra..
Sačuvana
rex
*
Van mreže Van mreže

vn 750

« Odgovor #3 poslato: 13. Март 2012. 12:07:05 »

bez obzira koliko šašavo deluje meni je stvarno potrebna farma koja može da se iznajmi a da je bliže beogradu.bilo bi lepo sesti ispred kuće na motor i otići na posao.ovako mi je malo daleko.motor je ovde u radionici ,vozim ga i ovuda ali mi je pomalo dosadila ravnica.
Sačuvana
Crni Leptir
Gost
« Odgovor #4 poslato: 13. Март 2012. 06:18:44 »

Propala farma, kao i sve ostalo postoji u okviru PKB-a, Batajnica, naselje 13. Maj. Sad da li oni to izdaju, šta rade, ne bih znao reći.
Sačuvana
rex
*
Van mreže Van mreže

vn 750

« Odgovor #5 poslato: 13. Март 2012. 07:52:02 »

hvala na pomoći svima,nažalost po mene a verovatno na sreću po farme kolko sam shvatio pkb je potpao pod grad i oni planiraju da ožive proizvodnju.tako da njihove farme se ne idaju,u svakom slučaju hvala na pomoći.
Sačuvana
Crni Leptir
Gost
« Odgovor #6 poslato: 13. Март 2012. 02:32:09 »

E dok oni ožive proizvodnju - ne lipši magarče do zelene trave!  Tongue
Sačuvana
rex
*
Van mreže Van mreže

vn 750

« Odgovor #7 poslato: 13. Март 2012. 02:42:53 »

veruj mi da je meni to još smešnije pošto u zadnjih skoro godinu nije bilo nijednog konkursa za veterinara ako izuzmem one za trgovine lekovima,stočni fond nam skroz ošo po k....,ali šta je tu je odgovor koji sam dobio je da su u pripremi da pokrenu proizvodnju.valjda će se nešto pojaviti.hvala u svakom slučaju
Sačuvana
mladja
Banovan član
**
Van mreže Van mreže

ÄŒLAN KLUBA A NE SAMO FORUMA!!!!!!!!!!

« Odgovor #8 poslato: 06. Април 2012. 04:26:26 »

Imam ja farmu bolivijskih anakondi i grenladskih kajmana,pa ako si zainteresiran?Huh???
Sačuvana

oprem dobro!!!!!!!!!!
rex
*
Van mreže Van mreže

vn 750

« Odgovor #9 poslato: 11. Април 2012. 11:21:42 »

jedino ako su crno bele i daju 30lit mleka.
Sačuvana
dacha72
Van mreže Van mreže

Starost: 628

HONDA vt750 rc29e A -

« Odgovor #10 poslato: 11. Април 2012. 12:25:40 »

Imam ja farmu bolivijskih anakondi i grenladskih kajmana,pa ako si zainteresiran?Huh???

Imam i ja anakondu al se nehvalim Grin
Sačuvana

MK ORLOVI
Goran535
*
Van mreže Van mreže

Starost: 51

Yamaha Virago 535 1992

« Odgovor #11 poslato: 11. Април 2012. 02:22:37 »

Sasvim slučajno iz razgovora sa šurakom sam saznao da se izdaje, (ili prodaje) farma junica u okolini Despotovca. Š urak mi je tehnolog u mesnoj industriji i njegova firma iz Bijeljine je to iznajmljivala do skoro. Sada se to nešto zapetljalo (visoki nameti za uvoz u Bosnu i sl.) i oni raskinuli ugovor. E sad jbg, jedino što ti nije u okolini BGD-a, ali što reče Lane, sve ove informacije ne mogu da ti škode, a što ne škodi..... Od BG-a do Despotovca 130 km, pa ti brate kako oćeš. Za detalje (ako ih želiš) Nazovi. Ako i ne nazoveš, ne može da škodi, a što ne škodi...  Smiley
Sačuvana
Stranice: [1]   Idi gore
Štampaj

Prebaci se na:  

Ispravan CSS! Powered by SMF 1.1.9 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC
SimplePortal 2.1.1 | Srpski prevod: www.tnenad.net

Orange2Gray © by Crip
Ispravan XHTML 1.0!