16. Децембар 2017. 03:44:43 *
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije

Stranice: 1 2 [3] 4 5   Idi dole
Štampaj
Autor Tema: Uvoz Motocikala iz Amerike  (Pročitano 15962 puta)
salev
*
Van mreže Van mreže

« Odgovor #30 poslato: 13. Јануар 2012. 01:17:13 »

U prethodnom postu sam naveo ime sajta na kome moze da se vidi ponuda vozila,nazalost cene na tom mestu nisu realne i nemojte se obazirati na njih....
Kada nadjete vozilo koje vas interesuje,slobodno me kontaktirajte i tada cu moci da dam detaljnije objasnjenje kao i cenu, koja zavsi od lokacije gde se vozilo nalazi...inace cena prevoza od magacina do BG je fiksna.
Sačuvana
peacemaker
Van mreže Van mreže

Starost: 38

Harley Davidson Ironhead 81

« Odgovor #31 poslato: 13. Јануар 2012. 06:37:17 »

Znaci evo jednog skroz pojednostavljenog pitanja posto su svi dosadasnji odgovori uvijeni!: 

Ako izlicitirani motor u Americi kosta 3000 Dolara, koliko ce da kosta sa svim troskovima u Srbiji spreman za registraciju?
Sačuvana

sajt MK Čoper Srbija : WWW.COPERSRBIJA.COM

forum MK Čoper Srbija : WWW.COPERSRBIJA.COM/FORUM
salev
*
Van mreže Van mreže

« Odgovor #32 poslato: 13. Јануар 2012. 09:23:23 »

Pokusao sam da budem jasan i da odgovorim sto jednostavnije na sva pitanja,medjutim vidim da ipak mnogima nisu jasne neke stvari.
Licitacija u Americi znaci jako sirok pojam!
          Ta zemlja je ogromna!
Ako je licitacija u Los Angeles-u i nakon toga vozilo mora da se transportuje do NY,sto je oko 2500 milja(3200 km) cena se razlikuje od vozila koje je bilo u blizini.Obzirom da se vozila transportuju drumskim putem i to obavezno kuririrskim sluzbama,koje ja organizujem.Drugi vid prevoza bi bio neisplativ.Niko nece da ide po to vozilo nekim kombijem i tome slicno.
Razdaljina od mesta licitacije do zbirnog magacina nosi veliku razliku u ceni.Zato sam molio konkretan primer i konkretno vozilo.Magacin se nalazi na istocnoj obali u blizini New Jersey-a.Postoji yahoo maps i vrlo lako mozete videti razdaljinu imedju magacina i mesta odrzavanja licitacije.
Da pojasnim,kao kada biste isli po vozilo od Beograda do Moskve...Ili iz Beograda do NS,naravno da postoji razlika u ceni i to velika.

Ako i dalje nisam bio jasan...molim da mi se javite na PP ili telefonom,pokusacu da objasnim.
Sačuvana
finish
*
Van mreže Van mreže

« Odgovor #33 poslato: 14. Јануар 2012. 02:02:34 »

Ocigledno ljudi citaju brzo pa ne obrate paznju, a ti si jasno i lepo objasnio pricu al dzaba.Ovde u Srbiji je bitna samo krajnja cifra,a to covek nikad ne zna niti moze da sazna dok ti motor ne stigne kuci.Ja znam to iz svog iskustva jer sam pre tri godine uvezao neke masine iz Nemacke pa je cena bila tamo toliko pa carina pa trte mrte i na kraj sam obavezno platio vise nego sto sam racunao.A koliko sam zakljucio iz prethodnih postova i celokupne price ne isplati se iz Amerike uvoziti neki motocikl koji i ovde nije nesto skup .Ta prica je dobra rekao bih za ove skuplje masine, narocito za HD ,BMW itd tu bi neka usteda u lovi bila opipljiva a za ove druge  ne bi bas rekao,ali opet to je neko moje skromno misljenje i ne moze se smatrati apsolutnim .
Sačuvana
salev
*
Van mreže Van mreže

« Odgovor #34 poslato: 14. Јануар 2012. 02:23:39 »

Upravo tako, recimo neki skuter ili motocikl manje zapremnine vrednosti kod nas 1500-2000e se ne isplati...medjutim za motocikle neke recimo srednje klase 650ccm i vise,isplati se i te kako.
Naravno da je vise isplatvo sto je vozilo skuplje i redje kod nas....H-D,Victory,BMW,itd...
Sačuvana
slobans
Van mreže Van mreže

Starost: 58

Shadow 750 Spirit

« Odgovor #35 poslato: 14. Јануар 2012. 11:33:47 »

Ja imam utisak da je polovnim japancima "preko bare" pad cene VECI nego americkim motorima, mislim na HD i Victory. Svakako se ne isplati uvoziti nesto od 2000 eur, ali za 2-3 godine starog Shadow-a, Vulcana, V Star-a ili Intrudera se vredi pomuciti.
Sačuvana
finish
*
Van mreže Van mreže

« Odgovor #36 poslato: 15. Јануар 2012. 01:24:15 »

U pravu si Slobo ali kad se sve stavi na papir ovo zadovoljstvo kosta djavolski.Pa registracija za 800 kub. 25000 ,ja za auto od 1800 kub. platim 27000 din i vozim godinu dana.Kolika je reg. za HD ili Victory posto su oni svi iznad 1300kub.Nesto sam citao na netu da ce drzava odobriti regisracije na pola godine to bi bilo extra,onda bi ta prica mozda bila pametnija ali videcemo.
Sačuvana
Dado
**
Van mreže Van mreže

Starost: 38

Princ 125 , Yamaha drag star 650 custom

« Odgovor #37 poslato: 15. Јануар 2012. 03:07:25 »

Nesto sam citao na netu da ce drzava odobriti regisracije na pola godine to bi bilo extra,

da oće,ko o čemu k...a o poštenju i vojnik o skraćenju....
Sačuvana

Ne brže od života

mk ORLOVI
Splinter
Van mreže Van mreže

Starost: 48

« Odgovor #38 poslato: 15. Јануар 2012. 08:19:01 »

Nesto sam citao na netu da ce drzava odobriti regisracije na pola godine to bi bilo extra,

da oće,ko o čemu k...a o poštenju i vojnik o skraćenju....

http://forum.coper-srbija.com/index.php?topic=49301.msg685061#msg685061

http://www.ums.rs/forum/index.php?topic=2599.msg22273#msg22273

..da ne bude "rekala kazala."

"Gde ima dima ima i vatre!" Kaze nas narod!
Sačuvana

Кад моћ љубави надвлада љубав за моћ, свет ће сознати мир!
salev
*
Van mreže Van mreže

« Odgovor #39 poslato: 15. Јануар 2012. 08:37:01 »

Iskreno bih voleo da je tako,pretpostavljam da isto misli i velika vecina...registracija na 6 mecesi bi definitivno kostala manje.

Medjutim odmakli smo od teme o kojoj bi trebalo ovde pisati....

Ima li neko pitanje vezano za uvoz motocikala i o temi u kojoj sam ovde ponudio uslugu koju godinama radim...
Sačuvana
Splinter
Van mreže Van mreže

« Odgovor #40 poslato: 15. Јануар 2012. 08:40:45 »

Prvo da se izvininim za ofovanje teme!

Evo, mene zanima zasto ovaj sajt ( http://www.salvagebikesauction.com/)  tako soporo otvara stranice  i da li postoji jos neki sajt odakle ti mozes licitirati neki motor.
Sačuvana

salev
*
Van mreže Van mreže

« Odgovor #41 poslato: 15. Јануар 2012. 09:27:41 »

Nekoliko puta sam pomenuo da na tom sajtu samo mozete videti ponudu vozila(motocikala),sajt je otvoren za privatna lica i jako je posecen,to je razlog zasto je spor.

Za pravi dilerski sajt vam je neohodan sertifikat i clanstvo da biste ga posetili.
Sačuvana
finish
*
Van mreže Van mreže

« Odgovor #42 poslato: 16. Јануар 2012. 02:08:08 »

Ako ti nije problem Sale mogao bi s vremena na vreme da propratis zavrsetak nekih aukcija pa da vidimo za koliko para su pojedini modeli prodati.Mene licno interesuju HD i Viktory
Sačuvana
salev
*
Van mreže Van mreže

« Odgovor #43 poslato: 16. Јануар 2012. 08:18:48 »

Zaista mi nije problem,licitacije su svakodnevno,nedeljno se proda na stotine motocikala i cesto pratim licitacije,obavestavacu vas.

Ukoliko nekoga interesuju jos neki modeli ili proizvodjaci rado cu ih ispratiti.
Sačuvana
Splinter
Van mreže Van mreže

« Odgovor #44 poslato: 16. Јануар 2012. 08:24:41 »

http://harleydavidsonoftampanewportrichey.netlook.com/

Evo ovde intersantnih modela HD-a, i najjeftiniji na ovom sajtu :

http://harleydavidsonoftampanewportrichey.netlook.com/detail/used-2002-harley-davidson-xl-1200c-sportster-1200c-tampa-st-pete-florida-a1352363.html
Sačuvana

Stranice: 1 2 [3] 4 5   Idi gore
Štampaj

Prebaci se na:  

Ispravan CSS! Powered by SMF 1.1.9 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC
SimplePortal 2.1.1 | Srpski prevod: www.tnenad.net

Orange2Gray © by Crip
Ispravan XHTML 1.0!