16. Јануар 2018. 10:26:08 *
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije

Stranice: 1 [2] 3 ... 5   Idi dole
Štampaj
Autor Tema: Uvoz Motocikala iz Amerike  (Pročitano 16328 puta)
salev
*
Van mreže Van mreže

« Odgovor #15 poslato: 12. Јануар 2012. 05:49:33 »

Kao i slican model XL883 '93 izlicitirana cena 1100$-vozilo prodato u nemacku.Vrlo brzo ce se pojaviti ili u oglasima ili ce se prodavati samo agregat...takvi motocikli se kupuju za prepravke.
NPR. OVAJ,DA LI SU SAMO VILE I TOCAK OSTECENI?KOLIKO BI ME KOSTAO OVDE NA IME,OKVIRNO?

Vozilo je prodato,nema vise nacina da se isto kupi,inace sam ga stavio kao primer sa jucerasnje aukcije....
Ostecenja su vidljiva,prednji tocak i viljuska....
Sačuvana
felix
Van mreže Van mreže

FUCK THE FACTORIES ... F.T.W ...

« Odgovor #16 poslato: 12. Јануар 2012. 08:04:35 »

Kao i slican model XL883 '93 izlicitirana cena 1100$-vozilo prodato u nemacku.Vrlo brzo ce se pojaviti ili u oglasima ili ce se prodavati samo agregat...takvi motocikli se kupuju za prepravke.
NPR. OVAJ,DA LI SU SAMO VILE I TOCAK OSTECENI?KOLIKO BI ME KOSTAO OVDE NA IME,OKVIRNO?

Vozilo je prodato,nema vise nacina da se isto kupi,inace sam ga stavio kao primer sa jucerasnje aukcije....

....... OK, reci mi dali postoji neki detaljniji opis PRE kupovine, može li da se pozove i pita da nema nekih skrivenih oštećenja koja se ne vide na slikama, da li je motor održavan ( postoji li servisna knjižica ), kakav je agregat ( dal' pali ili dal' nešto fali ), da li postoji neka garancija na kupljeno, da li se kupuje od fizičkihlica, od firmi, banaka, lizing kuća, ili se kupuje na osnovu fotografija trgovaca (''ne viđeno'') pa šta ti bog da ......
....... SVE OVO pitam jer u životu ništa nisam kupio na aukcijama pa mi ovo skroz novo a sve ostalo što uzeh gledajući slike preko interneta više od 50% nije bilo kad stigne onako kako sam očekiv'o .....
Sačuvana

Brothers in thinking in attitude, respecting others and belonging to no one. Sworn to Old School and fraternity which unites them, thunder the roads heavy as steel and sharp as a sword! F.T.W. Amen!!!
salev
*
Van mreže Van mreže

« Odgovor #17 poslato: 12. Јануар 2012. 09:05:04 »

Krivo mi je sto si se razocarao artiklima sa online kupovine,to je verovatno slucaj sa domacih sajova i kupovina jeftine robe od sumljivin prodavaca.
Sto se tice stranih sajtova roba je opisana adekvatno stanju,mnoge zemlje(USA) krivicno gone prodavca ukoliko je opis robe pogresan i nije adekvatan.Kao i u mnogim evropskimzemljanma slikaju se detalji sa ostecenjima ukoliko ih ima i opisuju nacina na koji su nastala.Bilo da se radi o odevnom predmetu a pogotovu za vozila.Ceo sistem zastite potrosaca zaista deluje.To je izuzetno korektno...

Sto se tice vozila, od aukcijske kuce od koje kupujem nazalost nema garancija,kao diler(kao i svi ostali) sam potpisao dokument da vozila kupujem u vidjenom stanju na mestu kome se ona nalaze.
Medjutim izuzetno je korektno dat detaljan opis svakog vozila sa nekoliko(9-10) slika.
Kao i da li pali,da li moze da se pokrene na sopstveni pogon....itd.
Ali ipak napominjem da se kupuje sa slike i uzimajuci u obzir po kojoj ceni,jednostavno se veruje u opis koji je dat.Mada moram da dodam da su svaki put bili detaljni i nista nisu skrivali.
Sačuvana
finish
*
Van mreže Van mreže

« Odgovor #18 poslato: 12. Јануар 2012. 09:18:10 »

Ovo sto Sale kaze da se prodavci koji daju netacne podatke i pokusavaju da varaju tamo krivicno gone ,sam cuo na jos par mesta od ljudi koji poznaju samu tematiku kupovine preko ebay-a.I ja sam Saletova potencijalna musterija ako bog da.
Sačuvana
felix
Van mreže Van mreže

FUCK THE FACTORIES ... F.T.W ...

« Odgovor #19 poslato: 12. Јануар 2012. 09:19:21 »

..... 'fala na brzom odgovoru, ovo o zaštiti potrošača mi je i više nego dovoljino, sad samo da se skupe novci i da naleti nešto interesantno pa ti se javljam (potencijalna mušterija)......
Sačuvana

Brothers in thinking in attitude, respecting others and belonging to no one. Sworn to Old School and fraternity which unites them, thunder the roads heavy as steel and sharp as a sword! F.T.W. Amen!!!
salev
*
Van mreže Van mreže

« Odgovor #20 poslato: 12. Јануар 2012. 09:41:49 »

Nadam se da ce biti saradnje....isto tako moram da dodam da su cene motocikala povoljne u jesen i tokom zime,dilerima se jednostavno ne isplati da uloze novac u dvotockasa i cekaju prolece sa zarobljenim novcem.Nama na svu srecu taj period odgovara obzirom na vreme isporuke 2-4 meseca.
Tako da je sada zadnji momenat za kupovinu po povoljnim cenama...Na prolece cene skacu a motocikala slabo u ponudi...
Sačuvana
slobans
Van mreže Van mreže

Starost: 58

Shadow 750 Spirit

« Odgovor #21 poslato: 12. Јануар 2012. 10:29:45 »

Sve je jasno, brate Sale, al mi mahom vec svi u sedlima...

Ja sam inace imao par vozila uvezenih iz Amerike - prvo Dodge Neon 2003, jos uvek imam tj. moja zena ima Chryslera Sebringa 1999 (kod mene je u kuci od 2004), moj bivsi ljubimac Savage 650 je doputovao iz Californie, a i ovaj koji sad vozim DragStar 650 je stigao od preko bare - ali ne meni u ruke, ja sam mu nazalost drugi vlasnik ovde...

Moj drugar se bavio uvozom automovila iz Amerike, do 2006 kada je stavljena zabrana. Nase vlasti su nas spasile od elkoloske katastrofe koje bi USA automobili mogli naciniti Srbiji s obzirom na to da ne podlezu Euro 3/4 normama o zagadjenju. Nastranu to sto su propisi u Kaliforniji najstroziji na svetu... 

To je po meni velika steta, vozila su sa one strane bare znatno jeftinija nego ovde, a kad se radi o polovnjacima, pa jos sa sitnim ostecenjima - to je u bescenje za nase pojmove.

NEGO DA MI SA FORUMA KOLEKTIVNO RASPRODAMO BICIKLOVE PA DA NAM SALE DOVEZE KONTEJNER-DVA HARLEY-A SA POPUSTOM? DACEMO MU POCASNU CLANSKU KARTU.
Sačuvana
finish
*
Van mreže Van mreže

« Odgovor #22 poslato: 12. Јануар 2012. 11:11:01 »

To bi bilo bozije.
Sačuvana
Splinter
Van mreže Van mreže

Starost: 48

« Odgovor #23 poslato: 12. Јануар 2012. 11:13:23 »

NEGO DA MI SA FORUMA KOLEKTIVNO RASPRODAMO BICIKLOVE PA DA NAM SALE DOVEZE KONTEJNER-DVA HARLEY-A SA POPUSTOM? DACEMO MU POCASNU CLANSKU KARTU.

Ja necu HD hocu BMW! Cheesy ima vise slova!
Sačuvana

Кад моћ љубави надвлада љубав за моћ, свет ће сознати мир!
salev
*
Van mreže Van mreže

« Odgovor #24 poslato: 12. Јануар 2012. 11:30:10 »

Svidja mi se ideja,naravno da postoji popust na kolicnu...
Sto se automobila tice,kalifornija ima najstrozije kriterijume u svetu,cak se i za vozila koja su proizvedena u USA,za trziste kalifornije modifikuje motor i izduv sve u cilju smanjenja emisije izduvnih gasova.Takav je slucaj sa motociklima takodje,nesto slicno sto imaju drag/vstar modeli...Taj dodatak se skida na sraf i nama razloga za brigu o daljem eventualnom odrzavanju istih.Kod Harley-Davidsona ispod agregata postoji jos jedan filter sa par vakuum creva...Po tome se poznaju CA modeli.
Inace delovi za HD u USA su jako povoljni,pogotovu sa evropske tacke gledista,kvalitet delova je jos uvek odlican a zavrsna obrada besprekorna i sve sto sam kupio izuzetno sam zadovoljan.Zaista je pravljeno da traje.Postoji ogromna razlika izmedju tih i delova koja su kupljena npr u Louis-u.
Sačuvana
finish
*
Van mreže Van mreže

« Odgovor #25 poslato: 12. Јануар 2012. 11:41:44 »

Bravo Sale,pun si informacija svaka cast.
Sačuvana
peacemaker
Van mreže Van mreže

Starost: 38

Harley Davidson Ironhead 81

« Odgovor #26 poslato: 13. Јануар 2012. 12:05:16 »

Sale, na kom sajtu mogu da pratim ponudu i ako nadjem nesto interesantno da te kontaktiram?
Sačuvana

sajt MK Čoper Srbija : WWW.COPERSRBIJA.COM

forum MK Čoper Srbija : WWW.COPERSRBIJA.COM/FORUM
salev
*
Van mreže Van mreže

« Odgovor #27 poslato: 13. Јануар 2012. 12:21:26 »

Postoji samo jedan pravi sajt koji mogu da prate samo dileri sa sertifikatom.

Istu ponudu vozila mozete naci na bezbroj drugih koji imaju istu ponudu vozila,aukcija se kod njih zavrsava dan ranije,kupac koji je dao najvecu ponudu u obavezi je da celokupan iznos upati i onda oni ucestvuju sa tudjim novcem na pravoj aukciji.Razlika u ceni naravno ostaje organizatorima a kupac je jos u obavezi da plati clanarinu i proviziju.
Jedan od bolje organizovanih sajtova je www.salvagebikesauction.com tu mozete videti ponudu ali nemojte se obazirati na cene,nisu realne.
Sačuvana
MAGNUM
**
Van mreže Van mreže

HARLEY DAVIDSON-MAGNUM CUSTOM

« Odgovor #28 poslato: 13. Јануар 2012. 10:57:34 »

Znam ja da je to prodato,cisto mi treba info,koliko bi sa tom cenom tamo izasao ovde na ime
Sačuvana

MK SPID
MAGNUM
**
Van mreže Van mreže

HARLEY DAVIDSON-MAGNUM CUSTOM

« Odgovor #29 poslato: 13. Јануар 2012. 11:44:43 »

Znam ja da je to prodato,cisto mi treba info,koliko bi sa tom cenom tamo izasao ovde na ime
Za tako nesto,slicnu cenu,sam zainteresovan.Moze biti i vise polupan,treba mi za preradu,bitno je da su agregat,menjac,transmisija,alnaser ispravni.Znaci samo da pali i radi,spreda,od pozadi polupan,da je citav oko agregata.Mozes li mi dati ponudu takvih vozila,modeli Sportster 883 i 1200.
Sačuvana

MK SPID
Stranice: 1 [2] 3 ... 5   Idi gore
Štampaj

Prebaci se na:  

Ispravan CSS! Powered by SMF 1.1.9 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC
SimplePortal 2.1.1 | Srpski prevod: www.tnenad.net

Orange2Gray © by Crip
Ispravan XHTML 1.0!