16. Децембар 2017. 03:55:40 *
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije

Stranice: [1] 2 ... 5   Idi dole
Štampaj
Autor Tema: Uvoz Motocikala iz Amerike  (Pročitano 15966 puta)
salev
*
Van mreže Van mreže

« poslato: 04. Јануар 2012. 07:49:47 »

Posle mnogo procitanih tema vezanih za online nabavku delova i opreme odlucio sam da svoju uslugu koju godinama koristim, ponudim i podelim sa clanovima ovog foruma.Radi se o kupovini motornih vozila na aukcijama koje osiguravajuce kuce organizuju iskljucivo dilerima.Registrovan sam diler motornih vozila u USA i naravno imam pravo ucesca na takvim aukcijama.Vozila koja su stigla na plac osiguravajuce kuce su obicno iz lakseg ili tezeg udesa i prodaju se po cenama koje su adekvatne stanju vozila.Cesto se desava da su neka vozila ukradena pa nadjena ili jednostavno oduzeta korisniku zbog neredovnog placanja lizinga.Takva vozila ciji je vlasnik banka ili neka firma su obicno presla jako malo i u izuzetnom su stanju ali cena postignuta na aukciji je veca...Ipak su cene mnogo nize od trzisne vrednosti,razlog je taj sto mnogi dileri zive samo od trgovine takvim vozilima i kada izadju na trziste sa poprvljenim vozilom uz njihovu zaradu, koja nije mala, ipak prodaju vozilo ispod vazece trzisne cene.To je upravo i nacin nabavke mnogih prodavaca na Ebay-u, koji vozila koja nije bilo isplativo popravljati,jednostavno prodaju u delovima i na taj nacin ostvaruju visestruku zaradu a delovi su pojedinacno ipak mnogo povoljni,cak i za nase uslove sa uracunatom cenom prevoza do nas.
Lokaciije aukcija se nalaze po celoj teritoriji u USA,kupljeno vozilo se dopremi do zbirnog magacina gde se ceka ostala roba koja u zbirnom kontejneru krece za Srbiju,tacnije do Beograda.Oranizujem kompletan prevoz sa papirologijom,sto ce mozda i neko od zadovoljnih musterija i potvrdii...ukoliko su clanovi ovog foruma.
Znam da je nekome ko je mozda zainteresovan da kupi neko vozilo na taj nacin, mnogi odgovori nisu dati,ali bih uz razgovor dao odgovore na sva pitanja...
Takodje znam da bi mnogi imali pitanje o legalnosi takvih vozila...i mnoga pitanja a sta ako?...itd.Vozila su 100% legalna ,drzava i osiguravajuca kuca ih prodaju i daju racun o kupovini za sve vrste vozila...
Obzirom na ceo tekst mislim da nema potrebe da napominjem da radim i uvoz delova i opreme bilo sa Ebay-a ili nekih drugih sajtova..
Za sve dalje informacije slobodno pitajte,rado cu dati odgovor na sva pitanja

Sale 064/127-8113

Evo i nekih slika da vidite o kakvim se vozilima radi...
Sačuvana
salev
*
Van mreže Van mreže

« Odgovor #1 poslato: 04. Јануар 2012. 07:53:25 »

Vozila sa slika su od ranijih aukcija,cisto da vidite o kakvim se vozilima radi...
Naravno da ima i onih sa vecim ostecenjima,pa do potpunu unistenih....kao i onih bez ostecenja.
Sačuvana
salev
*
Van mreže Van mreže

« Odgovor #2 poslato: 11. Јануар 2012. 09:36:39 »

Evo jos nekih slika motocikala,ovi su sa danasnje aukcije....

Harley Davidson XL 1200 C  godina proizvodnje 2008,izlicitirana cena 2550$
Sačuvana
salev
*
Van mreže Van mreže

« Odgovor #3 poslato: 11. Јануар 2012. 09:41:39 »

Kao i slican model XL883 '93 izlicitirana cena 1100$-vozilo prodato u nemacku.Vrlo brzo ce se pojaviti ili u oglasima ili ce se prodavati samo agregat...takvi motocikli se kupuju za prepravke.
Sačuvana
salev
*
Van mreže Van mreže

« Odgovor #4 poslato: 11. Јануар 2012. 09:42:44 »

Honda VTX 1800 podata za 2450$
Sačuvana
salev
*
Van mreže Van mreže

« Odgovor #5 poslato: 11. Јануар 2012. 09:45:45 »

Gold Wing 1993 prodat za 850$,u pozadini se lepo vidi jedna od mesta odrzavanja aukcija...
Sačuvana
salev
*
Van mreže Van mreže

« Odgovor #6 poslato: 11. Јануар 2012. 09:52:46 »

Vstar 650 classic 2007 prodat za 1800$
Sačuvana
slobans
Van mreže Van mreže

Starost: 58

Shadow 750 Spirit

« Odgovor #7 poslato: 11. Јануар 2012. 10:20:36 »

A kako ide sa transportnim troskovima i uopste uvozom? Automobili vise iz USA ne mogu da se uvezu u Srbiju, zar ne? Samo motocikli?
Sačuvana
salev
*
Van mreže Van mreže

« Odgovor #8 poslato: 11. Јануар 2012. 11:10:57 »

Da,za motocikle nema ni starosnih ni ekoloskih ogranicenja kao za automobile.
Sto se transportnih troskova tice postoje dva,jedan do zbirnog magacina(cena zavisi od lokacije)okolina NY,drugi brodom u kontejneru do Beograda(oko 800$).
Sačuvana
salev
*
Van mreže Van mreže

« Odgovor #9 poslato: 11. Јануар 2012. 11:22:09 »

Inace moja usluga obuhvata sve od ucestvovanja na aukciji,organizovanje oba prevoza do Beograda kao i kompletna dokumentacija na ime...

Naravno da pored motocikala mozete naruci bilo koju vrstu robe sa Ebay-a ili drugih prodavnica...delove za vozila,odecu,obucu,....cene su na kraju ipak mnogo povoljnije nego bilo gde u svetu.U to se mozete i sami uveriti..
Sačuvana
Splinter
Van mreže Van mreže

Starost: 48

« Odgovor #10 poslato: 11. Јануар 2012. 11:28:02 »

Proslog leta pricao sam sa Popom iz Beogarda, poznatiji po formima DR.Pop. Uvezao je preko nekog druga iz Beograda na slican nacin kao sto to ti radis. Veoma je zadovoljan onim sto je uvezao, kao i saradnjom sa tim drugom.

Sale, da li si to ti?
Sačuvana

Кад моћ љубави надвлада љубав за моћ, свет ће сознати мир!
salev
*
Van mreže Van mreže

« Odgovor #11 poslato: 11. Јануар 2012. 11:34:46 »

Da ja sam,
Pop je samo jedan od mojih zadovoljnih musterija,ko moze da stupi u kontakt sa njim uverice vas da sve ovo nije prevara i da zaista izabrani motocikl i stigne do vlasnika.
Sačuvana
Splinter
Van mreže Van mreže

Starost: 48

« Odgovor #12 poslato: 11. Јануар 2012. 11:50:01 »

Da ja sam,
Pop je samo jedan od mojih zadovoljnih musterija,ko moze da stupi u kontakt sa njim uverice vas da sve ovo nije prevara i da zaista izabrani motocikl i stigne do vlasnika.

Sale nema potrebe da me Pop uverava. Motor sam video, doduse na fotografijama. Znam da nije prevara, a tebe cu imati u vidu ako budem planirao nesto konkretno.

Pozdrav i dobro dosao na forum!
Sačuvana

Кад моћ љубави надвлада љубав за моћ, свет ће сознати мир!
MAGNUM
**
Van mreže Van mreže

HARLEY DAVIDSON-MAGNUM CUSTOM

« Odgovor #13 poslato: 12. Јануар 2012. 01:30:28 »

Kao i slican model XL883 '93 izlicitirana cena 1100$-vozilo prodato u nemacku.Vrlo brzo ce se pojaviti ili u oglasima ili ce se prodavati samo agregat...takvi motocikli se kupuju za prepravke.
NPR. OVAJ,DA LI SU SAMO VILE I TOCAK OSTECENI?KOLIKO BI ME KOSTAO OVDE NA IME,OKVIRNO?
Sačuvana

MK SPID
slobans
Van mreže Van mreže

Starost: 58

Shadow 750 Spirit

« Odgovor #14 poslato: 12. Јануар 2012. 02:26:02 »

Sale, ovo su odlicne vesti. Sad mi zao sto sam pre dva meseca ulupao XXX $ u polovnog DragStara ovde, mnogo bi bolje prosao da smo imali kontakt ranije.

Javicu ti se na PP, treba mi nekih delova za Chrysler sa E-bay-a. Pozz
Sačuvana
Stranice: [1] 2 ... 5   Idi gore
Štampaj

Prebaci se na:  

Ispravan CSS! Powered by SMF 1.1.9 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC
SimplePortal 2.1.1 | Srpski prevod: www.tnenad.net

Orange2Gray © by Crip
Ispravan XHTML 1.0!