27. Април 2018. 05:35:54 *
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije

Stranice: [1] 2   Idi dole
Štampaj
Autor Tema: Mozda uneti malo "radosti" u forum?  (Pročitano 5441 puta)
Kora
*
Van mreže Van mreže

Starost: 42

Yamaha XVS 1100 Dragstar Custom

« poslato: 25. Децембар 2011. 12:11:11 »

Ja sam novi clan foruma i imam samo reci hvale za ceo sajt. Ali moram da kazem da jako dugo obilazim vase stranice pre nego sto sam se i sam  uclanio, i to zato sto su me razni linkovi vukli ka vama. Ali naravno nisam mogao da otvorim sve stranice zato sto nisam bio registrovan i tu se sva moja pretraga zavrsavala. A zavrsavala se samo iz tog razloga sto je boja okruzenja toliko depresivna i crna...
     Na kraju sam ipak postao vas clan posle sigurno vise od godinu dana od kako znam da postoite i dalje mi da ne kazem smeta ali mislim da bi bio malo lepsi u svetlijim bojama... Posle duzeg "buljenja" u monitor i velikog kontrasta slova od pozadine pocinje da biva malo...  a004  a004
     Mozda je ova tema vec bila na "tapetu" ili ne, ne znam ali nadam se da se niko nece uvrediti mojim savetom ili zamerkom... 
     Inace opet da ponovim sve je drugo OK i ni jednog trenutka se nisam pokajao cak sta vise forum je vise nego odlican obradjuje toliko tema koje me interesuju da je prevazisao i sva moja ocekivanja...
     Elem da ne duzim mnogo, jako mi je drago mi je sto sam deo ove zajednice! Pozdrav!  sml(o.k.)
Sačuvana
Splinter
Van mreže Van mreže

Starost: 48

« Odgovor #1 poslato: 25. Децембар 2011. 01:17:38 »

Citat
Ja sam novi clan foruma i imam samo reci hvale za ceo sajt
Dobro dosao!

Citat
pre nego sto sam se i sam  uclanio
Sta si do sad cekao?

Citat
i to zato sto su me razni linkovi vukli ka vama
Forum postoji dovoljno dugo da bi google pretrazivac indeksirao dovoljno stranica i to bas one koje te zanimaju.

Citat
Posle duzeg "buljenja" u monitor i velikog kontrasta slova od pozadine pocinje da biva malo...
Podesi osvetljenje monitora ili vreme je da kupujes novi.

Citat
sto je boja okruzenja toliko depresivna i crna...
Boje kluba MK Coper i boje na forumu su njhov vizuelni identit.

Citat
Elem da ne duzim mnogo, jako mi je drago mi je sto sam deo ove zajednice! Pozdrav!
..i jos jednom dobro dosao na forum.

Nema ljutis! Ok?
Sačuvana

Кад моћ љубави надвлада љубав за моћ, свет ће сознати мир!
ZZ
**
Van mreže Van mreže

Starost: 32

Kawasaki VN800A

« Odgovor #2 poslato: 25. Децембар 2011. 01:35:18 »

Ma ovde ti je najbolje druženje buraz, od 23. tema dnevno 20. su želje, pozdravi, čestitke
Nešto me uhvatilo predpraznično raspoloženje  :srce2:
Sačuvana

Nikola9
**
Van mreže Van mreže

Starost: 25

Kawasaki ER 5

« Odgovor #3 poslato: 25. Децембар 2011. 01:43:08 »

Hoćemo roze pozadinu foruma  sml106598
Sačuvana
berza
Van mreže Van mreže

Starost: 47

« Odgovor #4 poslato: 25. Децембар 2011. 02:39:16 »

Hoćemo roze pozadinu foruma  sml106598

Da neces mozda da ispunjavamo kvotu za EU?

ps. nemo se ljutis... Grin
Sačuvana

Mesecina izlegnala, a put sirok, prav, carski...
felix
Van mreže Van mreže

FUCK THE FACTORIES ... F.T.W ...

« Odgovor #5 poslato: 25. Децембар 2011. 02:57:57 »

Ma ovde ti je najbolje druženje buraz, od 23. tema dnevno 20. su želje, pozdravi, čestitke
Nešto me uhvatilo predpraznično raspoloženje  :srce2:

...... ajd' pusti 24, 25, 26...... temu, možda neko i pročita, možda i živne malo forum a što se tiče CRNE boje, jbg, šta da  se radi kad su ČOPERI ''SEKTA'' .....
........ malo se šalio, da bi FORUM interesantno funkcionisao mora svi učesnici na tome da porade, ZNAČI budite malo kreativno vredni, NE SAMO posmatrači ....
Sačuvana

Brothers in thinking in attitude, respecting others and belonging to no one. Sworn to Old School and fraternity which unites them, thunder the roads heavy as steel and sharp as a sword! F.T.W. Amen!!!
djole speedy
Van mreže Van mreže

« Odgovor #6 poslato: 25. Децембар 2011. 03:16:39 »

e Splinteru svaka ti je na mestu, da te nema -trebalo bih te izmisliti !!!   Wink Grin

a sto se tice tebe Kora,  smlwel  na "crni" forum !

nismo klub kao ostali , pa i forum imamo drugaciji, jedinstven ,najbolji od svih- i necemo ga menjati !!!

dds

Sačuvana

ZZ
**
Van mreže Van mreže

Starost: 32

Kawasaki VN800A

« Odgovor #7 poslato: 25. Децембар 2011. 03:26:32 »

Š to se tiče "životnosti" na forumu ja mislim da ga ti Felixe 80% održavaš zanimljivim, teme su ti opasne, ja ih pratim ali se ne usuđujem da pogledam baš svaku sliku...reko' da i'am slabo srce  Grin  smlchoperr
A Kora, trebao si ranije da dođeš na forumu, pa da upoznaš neke članove sa kojima je bilo zanimljivo i sa kojima je forum svakog dana bio zanimljiv...tu je bio Kurtela, pa Jašim...al se nekome udrvio rku pa je radio (svesno el' nesvesno) baš protiv foruma...
Ja imam još novog materijala i za moje već otvorene teme i za nove...
Al' me stra' ako gi pokrenem da će bude zanimljivo pa će me smaknu sas snajper
Sačuvana

Kora
*
Van mreže Van mreže

Starost: 42

Yamaha XVS 1100 Dragstar Custom

« Odgovor #8 poslato: 25. Децембар 2011. 03:31:36 »

Citat
Ja sam novi clan foruma i imam samo reci hvale za ceo sajt
Dobro dosao!

Citat
pre nego sto sam se i sam  uclanio
Sta si do sad cekao?

Citat
i to zato sto su me razni linkovi vukli ka vama
Forum postoji dovoljno dugo da bi google pretrazivac indeksirao dovoljno stranica i to bas one koje te zanimaju.

Citat
Posle duzeg "buljenja" u monitor i velikog kontrasta slova od pozadine pocinje da biva malo...
Podesi osvetljenje monitora ili vreme je da kupujes novi.

Citat
sto je boja okruzenja toliko depresivna i crna...
Boje kluba MK Coper i boje na forumu su njhov vizuelni identit.

Citat
Elem da ne duzim mnogo, jako mi je drago mi je sto sam deo ove zajednice! Pozdrav!
..i jos jednom dobro dosao na forum.

Nema ljutis! Ok?

Ne ljutim se ja, kapiram ja sve to "vizuelni indetitet" ovo ono, ali mislim da to treba ostaviti za ulicu. I na sajtu zadrzati sve onako kako jeste to i jeste poenta u cilju raspoznavanja bla bla ... Ali eto samo sam pomislio da bi forum mogao biti malo "vedriji" ipak svi tu verujem provodimo najvise vremena ...

P.S. Opet previse pricam tj tipkam nikada necu da naucim da drzim jezik za zubima ili ti prste u rukavima Smiley kako sam zapoceo brzo cu i da zavrsim (to jest da budem banovan).

Upoznat sam sa sudbinom Kurtele i Jasima i tako da povlacim ideju (zamerku) nastavite kao da nisam ovo zapoceo  Grin  Grin  Grin  
Sačuvana
dacha72
Van mreže Van mreže

Starost: 628

HONDA vt750 rc29e A -

« Odgovor #9 poslato: 25. Децембар 2011. 07:18:15 »

Bio je ovde i chat ali je izbrisan ,to je bila dobra stvar... Wink Grin
Sačuvana

MK ORLOVI
feniks
Van mreže Van mreže

Starost: 49

« Odgovor #10 poslato: 25. Децембар 2011. 08:52:32 »

Š to se tiče "životnosti" na forumu ja mislim da ga ti Felixe 80% održavaš zanimljivim, teme su ti opasne, ja ih pratim ali se ne usuđujem da pogledam baš svaku sliku...reko' da i'am slabo srce  Grin  smlchoperr
A Kora, trebao si ranije da dođeš na forumu, pa da upoznaš neke članove sa kojima je bilo zanimljivo i sa kojima je forum svakog dana bio zanimljiv...tu je bio Kurtela, pa Jašim...al se nekome udrvio rku pa je radio (svesno el' nesvesno) baš protiv foruma...
Ja imam još novog materijala i za moje već otvorene teme i za nove...
Al' me stra' ako gi pokrenem da će bude zanimljivo pa će me smaknu sas snajper

Kao prvo Dobrodosao (komsija Kora) inace nemam obicaj da se pozdravljam i skupljam zvezdice na ovom forumu, zapravo nisam se javljao od Septembra (i ne verujem da sam nekom i nedostajao) i to sa jednim jedinim razlogom nisam dobio objasnjenje od admina ( i ako sam ga trazio vise puta) zasto mi je zakljucana jedna verovatno (skakljiva tema)  bez objasnjenja zapravo tvrdim da je bez odredjenih ljudi Forum manje interesantan, ali kako rece neko CIJE  OVCE  NJEGOVA  JE  I  LIVADA, pa tako da  samo gledam i pratim.

A ovaj Macan iz naseg kraja mogao bi i bolje teme da otvara kad bi samo malo manje radio ali oprasteno mu je jer je trenutno Wink jednook.
Sačuvana

Brat je mio koje vere bio.
dacha72
Van mreže Van mreže

Starost: 628

HONDA vt750 rc29e A -

« Odgovor #11 poslato: 25. Децембар 2011. 09:56:00 »

To ti mislis da niko nije primetio da te nema od septembra  Wink pozdrav drugar...
Sačuvana

MK ORLOVI
Bunar
Van mreže Van mreže

Starost: Nije dostupno

« Odgovor #12 poslato: 25. Децембар 2011. 10:18:26 »

Кора, ја, рецимо, верујем, да си ти годину дана обилазио форум, али си се од скоро учланио и почео да пишеш, и одмах би нешто да мењаш??? Па дајмо се мало контролират', не?
Јашим и Куртела и јесу бановани што су тражили јарко-црвену боју форума, да ''иде на радос'...'' и што су људима слали поруке у којима ''смајлији'' наскачу један на другога, па члановима форума и није преостало ништа друго него да их пријаве администратору...Полако, нашли смо млађе администраторе, више окренуте ка ЕУ, биће и тих пастелних боја......кад нас не буде.
Sačuvana

Све што је на свету лепо, или је неморално, или је илегално, или гоји...
Mitar Decilitar
Banovan član
*
Van mreže Van mreže

« Odgovor #13 poslato: 26. Децембар 2011. 12:32:15 »

E vala i ja bi vishe voleo da je maslinasto zelena pozadina ovog foruma i mesto onog svabskog krsta ( neznam ni sta im znaci ) turi petokraka i srp, to vishe ,mislim ,nemaju ni ruski bajkeri , pa bar mi da budemo prvi , kad vec im se uvlacimo u dupe. A i ona petokrakica mi nekako vuce na RADOS....T
Sačuvana
RavnoGorac86
Van mreže Van mreže

Starost: 31

« Odgovor #14 poslato: 26. Децембар 2011. 11:10:22 »

Posle duzeg "buljenja" u monitor i velikog kontrasta slova od pozadine pocinje da biva malo...  a004  a004

Cekaj tek kad budes poceo da pratis one nase Fukushima felne....  smla112 smla112 sml(ahaha) sml(valja se2)
Sačuvana

Live to ride, ride to live!!!
Stranice: [1] 2   Idi gore
Štampaj

Prebaci se na:  

Ispravan CSS! Powered by SMF 1.1.9 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC
SimplePortal 2.1.1 | Srpski prevod: www.tnenad.net

Orange2Gray © by Crip
Ispravan XHTML 1.0!