21. Октобар 2018. 12:31:34 *
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije

Stranice: [1] 2 ... 4   Idi dole
Štampaj
Autor Tema: Vase misljenje o banovanju Kurtele?  (Pročitano 10229 puta)
feniks
Van mreže Van mreže

Starost: 49

« poslato: 28. Август 2011. 10:51:03 »

Dragi forumasi vec duze vreme razmisljam o otvaranju ove teme pa bih voleo da cujem i vase misljene, naime coveka uopste ne poznajem znam samo da su mi njegovi komentari i teme bili simpaticni i nikad zlonamerni, po meni bili su mozda previse iskreni, ja mislim da je bolje reci svoje misljenje ISKRENO, nego se udvarati.
   Jos jednom napominjem da nisam Sapcanin i da coveka ne poznajem, ali smatram da nije zasluzio Banovanje. Jeste mu je Avatar bio ruzan ali svako moze staviti sta hoce.
 Voleo bih da cujem vase komentare i ko je za to da se covek vrati na forum.
 I ako je MOZDA  po pravilima ovog foruma zasluzio Ban mislim da bi mu trebalo oprostiti jer  covek je veliki onoliko koliko je spreman da prasta.

Ja mislim da bi ga trebalo Odbanovati. A vi???
Sačuvana

Brat je mio koje vere bio.
ZZ
**
Van mreže Van mreže

Starost: 32

Kawasaki VN800A

« Odgovor #1 poslato: 28. Август 2011. 11:00:36 »

Bez njega i Jašima forum je "slab", nema više onog ironičnog humora koji me uvek nasmeje...evo i ja se ponekad uključim da vidim šta ima na forumu...
Nije to trebalo, ali aj sad...gazde...
Sačuvana

Nikola9
**
Van mreže Van mreže

Starost: 25

Kawasaki ER 5

« Odgovor #2 poslato: 28. Август 2011. 11:04:39 »

feniks banovaće i tebe jer čačkaš mečku  Grin Grin Grin
Sačuvana
_Alexa_
**
Van mreže Van mreže

Starost: 41

Regal Raptor 250ccm Custom

« Odgovor #3 poslato: 28. Август 2011. 11:15:12 »

Lepo je znati da neko organizuje forum, isto tako lepo je da taj ko organizuje daje neka obavešrenja. Ja nisam video obaveštenje o banovanju Kurtele, Jašima su banovali zbog izričitog traženja istog zbog svog drugara, kolege i kuma čini mi se. E sada, i ako je zaslužio ban, prvi put čujem da se automatski daje ban. Postoji ban upozorenja na dan ili nedelju dana, pa ban na mesec dana pa ako je čovek baš neotesan na krajnji ban bez mogućnosti povratka. Mislim da je Kurtela takav da i ako ga odbanuju se neće vratiti na ovaj forum, mislim isto i za jašima. Ne poznajem ih al ceneći po njihovim karakterima to je moja predpostavka

Da su biči zanimljivi ,duhoviti , vedri i iskreni jesu i zaslužili su drugu šansu.
Sačuvana

sajt MK ÄŒoper Srbija : WWW.COPERSRBIJA.COM

forum MK ÄŒoper Srbija : WWW.COPERSRBIJA.COM/FORUM

feniks
Van mreže Van mreže

« Odgovor #4 poslato: 28. Август 2011. 11:28:23 »

Pa i ako me banuju zbog ove teme nece mi biti nimalo zao, samo kako rece ZZ forum mi je slab bez tog ironicnog humora, slazem se i da pravila postoje i da ih treba postovati ali bi mi bilo drago da cujem i vasa misljenja.
Sačuvana

dacha72
Van mreže Van mreže

Starost: 629

HONDA vt750 rc29e A -

« Odgovor #5 poslato: 29. Август 2011. 08:57:13 »

Podrzavam te u ovoj temi,forumu sad nesto fali dali su to ova dvoica ili nesto drugo  Huh? ,ali kako klub nema pravila tako i forum nije bas definisan po pitanju istih pogotovo po pitanju banovanja a i mnoga pitanja upucena adminu su ostala bez odgovora dali sto admin nezna ni sam odgovore ili mudro cuti .... Wink i ja sam popio opomenu pred iskljucenje na pravdi Boga zbog govora mrznje  Smiley to je glavna fora demokrata od koje nemozes bas uvek da se odbranis jer je to sirok pojam....... al valjda sam ja prost Geak ,Gedza Srbijanac pa nerazumem bas sve to tako......
Sačuvana

MK ORLOVI
Crni Leptir
Gost
« Odgovor #6 poslato: 29. Август 2011. 09:19:53 »

Forumu odavno nešto fali...
Pa nek me banuju.  Tongue
Sačuvana
dacha72
Van mreže Van mreže

Starost: 629

HONDA vt750 rc29e A -

« Odgovor #7 poslato: 29. Август 2011. 09:32:04 »

Forumu odavno nešto fali...
Pa nek me banuju.  Tongue

Ili forumasima...... Grin
Sačuvana

MK ORLOVI
BANOVIC
Van mreže Van mreže

« Odgovor #8 poslato: 29. Август 2011. 11:39:27 »

Da se odbanuju i da se vise nikad ne banuju.
A kome smetaju neka ode u Sabac, pa na livadu, pa kako kome...ja se kladim na Kurtelu..
Sačuvana

feniks
Van mreže Van mreže

« Odgovor #9 poslato: 29. Август 2011. 12:13:05 »

Ja licno mislim da bi ih trebalo odbanovati, a ako nekom smetaju pa sta?
Meni licno je ovaj forum jedini na kome pisem i citam postove, ne jurim nikakve zvezdice niti pisem o necemu sto me ne interesuje, na drugim nisam bas zato sto mi se ne svidjaju pa i ako se nekom ne svidja njihov smisao za humor jednostavno neka promene forum.

Admini mislite o tome.
                                    A vi dragi forumasi pisite, opletite i po meni ako nisam u pravu.
Sačuvana

pera
Van mreže Van mreže

Starost: 59

NSU 250 supermax-coper

« Odgovor #10 poslato: 29. Август 2011. 12:15:51 »

Moje misljenje znate,vec sam pisao negde o tome.
Treba ih vratiti,proslo je dosta vremena.
Sačuvana
berza
Van mreže Van mreže

Starost: 48

« Odgovor #11 poslato: 29. Август 2011. 01:14:18 »

Da se vrate!
Nekako mi forum suvoparan.
Sačuvana

Mesecina izlegnala, a put sirok, prav, carski...
felix
Van mreže Van mreže

FUCK THE FACTORIES ... F.T.W ...

« Odgovor #12 poslato: 29. Август 2011. 02:02:34 »

Ja licno mislim da bi ih trebalo odbanovati, a ako nekom smetaju pa sta?
Meni licno je ovaj forum jedini na kome pisem i citam postove, ne jurim nikakve zvezdice niti pisem o necemu sto me ne interesuje, na drugim nisam bas zato sto mi se ne svidjaju pa i ako se nekom ne svidja njihov smisao za humor jednostavno neka promene forum.

Admini mislite o tome.
                                    A vi dragi forumasi pisite, opletite i po meni ako nisam u pravu.

........ evo ja ću prvi da opletem, MNOGO ME NERVIRAŠ , zašto  Huh? Huh? Huh? pa prosto, zato što si FIĆFIRIĆ, jest da nema veze s' forumom i Kurtelom, sa kojim smo pili kafu pre neki dan i kog' bi trebalo da se odbanuje al' ti si FIĆFIRIĆ BAJKER i baš me interesuje kad će' svratiš sa onom dvojicom na kafu dok se ne VRNEŠ  u Italiju, ne mora ništa da donosiš, ima sve,  ..... eto kad si me vuk'o za jezik, sam si tražio ....... FIĆFIRIĆ .........
Sačuvana

Brothers in thinking in attitude, respecting others and belonging to no one. Sworn to Old School and fraternity which unites them, thunder the roads heavy as steel and sharp as a sword! F.T.W. Amen!!!
Ivana
Čoper Dame Srbija
*
Van mreže Van mreže

Starost: 29

« Odgovor #13 poslato: 29. Август 2011. 02:08:54 »

Da se vrate!
Nekako mi forum suvoparan.

+1
Sačuvana
nele
**
Van mreže Van mreže

Honda Helsing 600 krvna grupa : B

« Odgovor #14 poslato: 29. Август 2011. 03:12:48 »

----moje mišljenje je da ga ja nisam ni banovao te da se pita onaj ko ga je kaznio a isto tako ga i ne mogu vratiti---

----što se mene tiče meni je lično nekoliko puta postovao na temi kao opozicija tj kontraš al su mi takvi najsladji--- Cool

----lično smo se upoznali , dobar je lik , lično nemam ništa loše da kažem o dotičnom...jes da mu je bio ružan avatar al ni moj nije bolji  Grin

---takođe kao rešenje problema predlažem banovanje Feniksa pošto mi se poverio da bi to voleo Grin Grin Grin...(makar na jedan dan pa da se hvali da je bio u društvu loših momaka) Grin Grin Grin
Sačuvana
Stranice: [1] 2 ... 4   Idi gore
Štampaj

Prebaci se na:  

Ispravan CSS! Powered by SMF 1.1.9 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC
SimplePortal 2.1.1 | Srpski prevod: www.tnenad.net

Orange2Gray © by Crip
Ispravan XHTML 1.0!