23. Јун 2018. 09:05:49 *
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije

Stranice: [1]   Idi dole
Štampaj
Autor Tema: Obaveštenje o Banovanju  (Pročitano 1483 puta)
Jašim
Banovan član
**
Van mreže Van mreže

Starost: 51

O+ // MB95-98 motor pony al u voznom stanju

« poslato: 09. Јун 2011. 01:36:00 »

Nije ni kritika, sugestija, predlog a ni  problem sa radom foruma nego obična radoznalost i preventiva a u vezi teme u naslovu. 
   -Š ta je Karlos uradio ili šta nije ? Koga i zašto je ispalio?  Nik je lako promeniti i ponovo se prijaviti  , treba li  da se čuvamo od prevara  i prevaranata ? Može li nešto konkretnije ,  neko pojašnjenje ?

- Druga stvar koja me interesuje , da li će se obaveštavanje primeniti i retroaktivno .  Š ta je sa Mladenom ?    Mene kao člana foruma i njegovog  prijatelja , nekog ko smatra da nismo svi bili u istoj poziciji ONIH godina zanima samo : dokle je banovan .   Malo me zbunjuje njegovo članstvo u klubu i banovanje na forumu. Treba li da se izbegavam kada pređemo  Drinu ili je druženje sa Mladenom poželjno ( kao vid podrške čoperašu  i u terapeutske svrhe čoveka koji je neka dešavanja malo više osetio na svojoj koži )

Sačuvana

Najveća opasnost dnaÅ¡njice  biće religija bez Svetoga Duha, hrišćanstvo bez Hrista, oproÅ¡taj bez pokajanja, spas bez obnove, politika bez Boga i jedan raj bez pakla.
Administracija
Van mreže Van mreže

« Odgovor #1 poslato: 09. Јун 2011. 02:06:35 »

Š ta uradi Carlos, pa to što nije trebao, nepošteno se poneo prema korisnicima Foruma, krajnje pijačarski, traćio tuđe vreme I živce, trebao bi da budeš upoznat a ako nisi nisi objasniće ti već neko, pitaj ljude iz TVOG okruženja, da ne budemo tračare, BABE sa pijaca.

Ako promeni, Nik, I.P. adresu ili šta već, nema veze, Jašime, bar ti znaš da je to moguće i isto znaš da nismo mi ovde baš toliko opsednuti proverama  ako prođe ništa strašno a ako se upeca opet će biti obrisan.

Š to se tiče Mladena, Foruma i MK Čopera, dotični prekršio pravila ovdašnja, FORUMSKA, više puta opomenut i na kraju sankcionisan na NEODREĐENO vreme, ne trajno, DRUŽENJE sa dotičnim, NARAVNO, ako ti odgovara on kao osoba, to ti niko ne može zabraniti, ovo sve nema nikakve veze sa klubom MK Čoper, klub ima vrlo malo pravila, skoro da ih nema a tu je Mladen čist ko suza, dok je ovde zabrljao.
Sačuvana
Jašim
Banovan član
**
Van mreže Van mreže

Starost: 51

O+ // MB95-98 motor pony al u voznom stanju

« Odgovor #2 poslato: 09. Јун 2011. 09:08:43 »

Š ta uradi Carlos ?   Trebao bi da budeš upoznat a ako nisi nisi objasniće ti već neko,  iz TVOG okruženja .
  -Pitao sam Snežanu , kaže ne poznaje Carlos-a .   Dal da probam sa batinama da dođem do istine?  Plašim se , jača je!  smlaa0781

Š to se tiče Mladena, dotični je  sankcionisan na NEODREĐENO vreme, ne trajno.
  Razumeo , Mlađa  ima polutrajan  sml(batina)

Mladen  je prekršio pravila ovdašnja, FORUMSKA
Ne branim ga ali bi voleo da mu pomognem u prevazilaženju određenih problema u komunikaciji  i  otklanjanju nekih predrasuda.
 Ako problem postoji , ajde da probamo da ga rešimo.  Uvek sam pre za prevenciju i dijalog nego za represiju i marginalizovanje. 
  Teško je voditi forum , razumem . Sve pohvale za rad  i utrošeno vreme . Ponekad se drznem da potražim neko dodatno objašnjenje i tumačenje . Podržavam to što radite i ako  se ne slažem sa merama koje preduzimate. 

Sačuvana

Najveća opasnost dnaÅ¡njice  biće religija bez Svetoga Duha, hrišćanstvo bez Hrista, oproÅ¡taj bez pokajanja, spas bez obnove, politika bez Boga i jedan raj bez pakla.
Stranice: [1]   Idi gore
Štampaj

Prebaci se na:  

Ispravan CSS! Powered by SMF 1.1.9 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC
SimplePortal 2.1.1 | Srpski prevod: www.tnenad.net

Orange2Gray © by Crip
Ispravan XHTML 1.0!