16. Децембар 2017. 03:50:24 *
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije

Stranice: [1]   Idi dole
Štampaj
Autor Tema: Obaveštenje o Banovanju  (Pročitano 6883 puta)
Administracija
Van mreže Van mreže

« poslato: 09. Јун 2011. 11:27:19 »

Ovim putem se obaveštavaju članovi Foruma ko je Banovan i zbog čega, može se shvatiti i kao upozorenje onima kojima je profit važniji od dogovora.
   Korisnik sa nikom Carlos je trajno Banovan zbog nepoštovanja usmenih dogovora prilikom prodaje, kako bi se zaštitili korisnici Foruma doneta je ova odluka i o ovakvim stvarima će se ubuduće voditi više računa.
   Samo vas gledamo  Wink VAŠ A ADMINISTRACIJA.
Sačuvana
Administracija
Van mreže Van mreže

« Odgovor #1 poslato: 12. Март 2012. 02:21:25 »

Član Gile je trajno banovan sa foruma zbog sledećeg posta

Kakakav zuti karton jer si ti normalan koliko imas godina tlinaest , sta izbacice te me iz skole AAAHAHA .Ovako ne reaguju ni ozbiljni osnovci znaci ako neke dedice nakace neke svoje radove ja moram da se  slazem s tim i ko si ti da sudis otudjim misljenjima ,ja sam to  rekao diskretno s humorom a sad cu ti reci sta stvarno mislim o tome to je jedno obicno ruzno nesigurno govno a ti administratoru seratoru ja kad te dovatim pederu jedan dacu ja tebi sve kartone odjednom a vi sto dajete te cinicne kobasicarske komentare mozete da mi popusite ovu kurcinu debelu  a na asfaltu cemo da vidimo da l ste mudojne uzivo ko na ovom usranom kompu ,pleskavicari ,corbadzije , lizaci sladoleda i muvaci zena i jebaci zena svojih klupskih drugova ima da znaju gde im je mesto SEE YOU SOON IN PRACTICE LIFE pa ce da vidite sta je jedan posto i jos jednom za administratora ko god da si upoznaces me uzivo ove sezone sigurno vasko jedna jebo te forum  i svi konji sa beogradskog hipodroma .ROCK n ROLL 
Sačuvana
Stranice: [1]   Idi gore
Štampaj

Prebaci se na:  

Ispravan CSS! Powered by SMF 1.1.9 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC
SimplePortal 2.1.1 | Srpski prevod: www.tnenad.net

Orange2Gray © by Crip
Ispravan XHTML 1.0!