21. Фебруар 2018. 04:41:20 *
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije

Stranice: 1 ... 5 [6]   Idi dole
Štampaj
Autor Tema: MOJ COPER-UNIKAT  (Pročitano 15422 puta)
felix
Van mreže Van mreže

FUCK THE FACTORIES ... F.T.W ...

« Odgovor #75 poslato: 15. Јул 2011. 12:47:16 »

ovo je originalnost,napraviti kompletan motor i to bez nekih ogromnih ulaganja sml(respect)

........ mislim da se greši, kad se pominju ulaganja, bilo ovde ooooHHHHoooo ulaganja i finansijskog i fizičkog, nemojmo o ulaganju ......... možda neko ko nekad nešto budžio, pravio i prepravlj'o pogrešno protumači ........
Sačuvana

Brothers in thinking in attitude, respecting others and belonging to no one. Sworn to Old School and fraternity which unites them, thunder the roads heavy as steel and sharp as a sword! F.T.W. Amen!!!
ZZ
**
Van mreže Van mreže

Starost: 31

Kawasaki VN800A

« Odgovor #76 poslato: 15. Јул 2011. 01:53:51 »

ovo je originalnost,napraviti kompletan motor i to bez nekih ogromnih ulaganja sml(respect)

........ mislim da se greši, kad se pominju ulaganja, bilo ovde ooooHHHHoooo ulaganja i finansijskog i fizičkog, nemojmo o ulaganju ......... možda neko ko nekad nešto budžio, pravio i prepravlj'o pogrešno protumači ........
Tačno tako bata fexi, dok kažeš piksla odoše 100 jura na neku-tamo-sitnicu-ne-znam-ni-ja-koju  Grin
Sačuvana

felix
Van mreže Van mreže

FUCK THE FACTORIES ... F.T.W ...

« Odgovor #77 poslato: 15. Јул 2011. 02:06:24 »

Tačno tako bata fexi, dok kažeš piksla odoše 100 jura na neku-tamo-sitnicu-ne-znam-ni-ja-koju  Grin

........ 100€ za nešto što ti se kasnije ne svidi ili ne odgovara, pa opet €€€ dok ne legne 'de treba a šta je sa živcima .......... neću da nabrajam više, samo Džomba zna i njemu slični znaju kako to ide i kako se dolazi do krajnjeg i željenog završetka i efekta  .........
Sačuvana

Brothers in thinking in attitude, respecting others and belonging to no one. Sworn to Old School and fraternity which unites them, thunder the roads heavy as steel and sharp as a sword! F.T.W. Amen!!!
ealbert
*
Van mreže Van mreže

Starost: 41

« Odgovor #78 poslato: 15. Јул 2011. 08:38:57 »

prava aždaja
Sačuvana

vVv
slobans
Van mreže Van mreže

Starost: 58

Shadow 750 Spirit

« Odgovor #79 poslato: 15. Јул 2011. 09:45:29 »

Jako bih voleo da se pojavi Dzomba sa detaljima o svom projektu. Strasno je zanimljivo, ima sto pitanja i potpiranja...

Kako se pokazao dupli klinasti remen kao primarni prenos? To je duhovito i jednostavno resenje, ali uspeva li da prenese svu snagu?

Prohrom diskovi izgledaju sjajno, ali prohrom nacelno ima losa frikciona svojstva - koci li to dovoljno dobro?

Zadnja auto-guma izgleda super - pravi li problema u krivinama - kad se motor naginje a guma ide po bocnim ivicama?

Automobilski motor i menjac napakovati na dva tocka nija mala stvar, divim se coveku koji se uhvatio u kostac sa gomilom problema koja se tu mora pojaviti...
Sačuvana
gordanmg
*
Van mreže Van mreže

Starost: 56

« Odgovor #80 poslato: 15. Јул 2011. 11:37:23 »

Jako bih voleo da se pojavi Dzomba sa detaljima o svom projektu. Strasno je zanimljivo, ima sto pitanja i potpiranja...

Kako se pokazao dupli klinasti remen kao primarni prenos? To je duhovito i jednostavno resenje, ali uspeva li da prenese svu snagu?

Prohrom diskovi izgledaju sjajno, ali prohrom nacelno ima losa frikciona svojstva - koci li to dovoljno dobro?

Zadnja auto-guma izgleda super - pravi li problema u krivinama - kad se motor naginje a guma ide po bocnim ivicama?

Automobilski motor i menjac napakovati na dva tocka nija mala stvar, divim se coveku koji se uhvatio u kostac sa gomilom problema koja se tu mora pojaviti...

I jos mnogo toga...osecam da ide ko valjak....a boja....no comment
Sačuvana
Altafino
*
Van mreže Van mreže

Starost: 40

NSU Pretis (custom bobber)

« Odgovor #81 poslato: 16. Јул 2011. 05:09:29 »

Sta reci sem svaka cast!!! Neobicno ali lepo s jednom zamerkom da je trebalo sa motorom od 2 cilindara da se gradi,pa bi imao zvuk kakav i treba. Shocked
Sačuvana

Ko ovde ne poludi,taj nije normalan.
http://www.youtube.com/watch?v=bbyDDlMwhnQ
Djura
**
Van mreže Van mreže

Starost: 47

Honda Shadow 750 Aero

« Odgovor #82 poslato: 16. Јул 2011. 10:22:56 »

Kao BAT-BIKE, samo crveni !  Shocked
Sačuvana
RavnoGorac86
Van mreže Van mreže

Starost: 31

« Odgovor #83 poslato: 17. Јул 2011. 10:20:21 »

Uhhh...azdajaa  applause sml(respect)
Sačuvana

Live to ride, ride to live!!!
head-marin
*
Van mreže Van mreže

« Odgovor #84 poslato: 23. Новембар 2011. 05:33:06 »

Oce li bit kakav video uredak?
Moram to cudo cut i vidit kako radi Wink
Sačuvana
Pinky
Van mreže Van mreže

Starost: 49

« Odgovor #85 poslato: 24. Новембар 2011. 08:32:50 »

Ovo tek sad vidim i mogu izreći samo riječi hvale, svaka Vam čast na trudu i ulaganju, meni se dopada ima nešto svoje specifično,posebno u dnosu na sve mašine koje se mogu vidjeti kod ovdje prisutnih na forumu...
 applause applause applause
Sačuvana
mitaart
*
Van mreže Van mreže

« Odgovor #86 poslato: 30. Децембар 2013. 03:00:10 »

:chop2: azdaja nema sta , svaka cast
Sačuvana
Stranice: 1 ... 5 [6]   Idi gore
Štampaj

Prebaci se na:  

Ispravan CSS! Powered by SMF 1.1.9 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC