22. Септембар 2018. 03:22:03 *
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije

Stranice: 1 [2] 3   Idi dole
Štampaj
Autor Tema: EBAY NARUCIVANJE :)  (Pročitano 13969 puta)
gordanmg
*
Van mreže Van mreže

Starost: 56

« Odgovor #15 poslato: 21. Март 2011. 03:20:46 »

Na cenu od 355,5eura ( ovo je cena artikla + cena dostave u Nemackoj) dodas 20%.. i to ti je cena sa dostavom

Bogami niste bas jeftini ?!?!?!?!
Za sta ja radim?Huh?Huh?Huh?
Sačuvana
ebay
*
Van mreže Van mreže

« Odgovor #16 poslato: 21. Март 2011. 05:20:25 »

Kome ne odgovara, neka ne off-uje... i sam vidis da je cena preko 300+ e... jeftinije izadje preko nas, nego da ga carinis + sto ne salju za Srbiju, pa samim tim i ne mozes da ga dobijes..
Sačuvana
White_Angel
Van mreže Van mreže

Starost: 43

Yamaha XVS 650 Drag Star

« Odgovor #17 poslato: 21. Март 2011. 10:29:01 »

Kome je ovo skupo neka mi se javi na pp nije fer da offujete coveku bre???
Sačuvana

International Star Riders Association-ISRA member No:   31791
gordanmg
*
Van mreže Van mreže

Starost: 56

« Odgovor #18 poslato: 29. Март 2011. 05:57:53 »

Kome ne odgovara, neka ne off-uje... i sam vidis da je cena preko 300+ e... jeftinije izadje preko nas, nego da ga carinis + sto ne salju za Srbiju, pa samim tim i ne mozes da ga dobijes..

Ne offujem a i ne carinim ( plasis dzabe narod) zelim vam dobar posao!!!!!!
Sačuvana
ebay
*
Van mreže Van mreže

« Odgovor #19 poslato: 01. Април 2011. 11:49:41 »

Ne offujem a i ne carinim ( plasis dzabe narod) zelim vam dobar posao!!!!!!

Ne znam o cemu pricas!! Ko plasi narod?Huh? lepo sam rekao da je 20% na ovu cenu, to je ta cena, ja ovde odredjujem cenu, samo sam rekao da je jeftinije preko mene, nego da kupis sam i da ti posalju na Srbiju, zato sto ce ti cariniti 1000%, znam iz iskustva... Ne vidim cemu ova polemika??? ako ti ne odgovara tema, nemoj da se javljas, onaj kome nesto treba, taj ce se i obratiti..

Pozdrav
Sačuvana
ebay
*
Van mreže Van mreže

« Odgovor #20 poslato: 07. Октобар 2011. 11:48:04 »

NARUCIVANJE JE AKTUELNO Smiley SLEDECA ISPORUKA JE 20.OKTOBRA
Sačuvana
felix
Van mreže Van mreže

FUCK THE FACTORIES ... F.T.W ...

« Odgovor #21 poslato: 07. Октобар 2011. 12:32:41 »

....... meni javljeno da su delovi stigli, bilo malo zastoja u startu al' se to rešilo, što se tiče cene i to je bilo OK........

....... evo jedno moje pređašnje iskustvo, kupio krst kardana jedanput peko Ebaya ( nema veze s' ovim momkom čija je tema) u sopstvenoj režiji za 20-tak €, kum posl'o iz Nemače a ja doživeo takav SEX na carini od strane nefleksibilnog Činovnika, koji traj'o jedno dva ipo sata da je to sad teško poverovati da je uopšte moguće, KUM platio troškove transporta do Srbije 35€ Pošti a tamo istoj ustanovi 15€ dostavu do stana.......saldo Krsta Kardana 70€ dok je u startu to bilo 19.60€ bez licitiranja........
....... sam se ne upuštam u takvu avanturu ni zašta na svetu a kamo li za 20% nečije zaslužene zarade ..........
....... POZDRAV MILOŠ U ........ ovo što napisah može da se shvati kao reklama u njegovo ime ......
Sačuvana

Brothers in thinking in attitude, respecting others and belonging to no one. Sworn to Old School and fraternity which unites them, thunder the roads heavy as steel and sharp as a sword! F.T.W. Amen!!!
pera
Van mreže Van mreže

Starost: 59

NSU 250 supermax-coper

« Odgovor #22 poslato: 07. Октобар 2011. 07:31:35 »

Sve pohvale za Milosa,narucivao sam par puta preko njega i sve je bilo kako je dogovoreno.
Sačuvana
Crni Leptir
Gost
« Odgovor #23 poslato: 29. Новембар 2011. 07:02:52 »

Ne funkcioniše ti izgleda onaj email.
Sačuvana
ebay
*
Van mreže Van mreže

« Odgovor #24 poslato: 10. Јун 2012. 11:14:12 »

sve funkcionise Smiley

NARUCIVANJE AKTUELNO NON-STOP Smiley ISPORUKE NA SVAKIH 5-14 DANA IZ EU

www.ebay-narucivanje.webs.com
Sačuvana
ebay
*
Van mreže Van mreže

« Odgovor #25 poslato: 26. Септембар 2012. 02:58:10 »

Narucivanje aktuelno non-stop Smiley

Sve informacije na mail ebay_narucivanje@yahoo.com

Sačuvana
batarus
*
Van mreže Van mreže

Starost: 34

Yamaha Virago 535 '92

« Odgovor #26 poslato: 20. Новембар 2012. 06:05:35 »

STIM STO NEKAD NECE DA ODGOVORE NA MAILOVE....... Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked

Narucivanje aktuelno non-stop Smiley

Sve informacije na mail ebay_narucivanje@yahoo.com

Sačuvana

ebay
*
Van mreže Van mreže

« Odgovor #27 poslato: 02. Јануар 2013. 03:28:58 »

Imali smo problem sa mail-om, bio je hakovan, pa neke poruke ne stizu kako treba.... tj. uopste ne stignu.

koristimo sada drugi mail e-narucivanje@hotmail.com

www.e-narucivanje.com
Sačuvana
ebay
*
Van mreže Van mreže

« Odgovor #28 poslato: 02. Јануар 2013. 03:30:12 »

SRECNA NOVA GODINA SVIM FORUMASIMA.

www.e-narucivanje.com

u Novoj godini, postavicemo reklamu na nasem sajtu, gde cemo reklamirati i ovaj forum.

http://www.e-narucivanje.com/nasi-prijatelji/
Sačuvana
slobans
Van mreže Van mreže

Starost: 59

Shadow 750 Spirit

« Odgovor #29 poslato: 02. Јануар 2013. 09:53:38 »

Ja sam preko Milosa nabavio dosta stvari, ne samo vezano za motor.

Preporucujem - Ebay.de - nemacki posto su cene transportnih troskova daleko nize, i lakse se organizuje transport.

Preporucujem - Sofort-kaufen - dakle opciju po kojoj nema licitiranja, posto onda znas cenu unapred - sa liciticijom nikada ne znas gde ce se zavrsiti i ispadne obicno vise nego sto si planirao

Preporucujem - vise stvari odjednom, u okviru jedne nabavke - kada se podeli manje ima "ostalih" troskova

Preporucujem - pogledajte da li se placa PayPal-om, odakle ide roba i da li su uracunati transportni troskovi. To je bitno, a cesto covek previdi u prvom momentu.

Ne preporucujem igranje sa carinom - iz licnog iskustva - neki put dobro prodjes, nista ne platis ili platis neku sicu, al kad se cerinik NAMERACI da te cima - nista mu ne mozes. Jednostavno, on ima do penzije vremena da se maltretira oko nekoga dela koji kosta 20 EUR. ako mu se to svidi, ima slobodu da proceni vrednost robe kako mu padne napamet, a ti treba da potrosis XX radnih dana i para da bi dokazao (kome?) da nije u pravu i da treba da ti da ono sto si vec platio. Prosta je logika: kada bih ja dobijao platu na to da se naganjam sa njim na salteru, verovatno bih ga pobedio, al posto ja moram da zivim od svoga rada van carinske sluzbe, jednostavno cu da mu popustim i platim stagod da trazi. Oni to vrlo dobro znaju, i zive od toga da procene "musteriju".

Sa Milosem imam odlicna iskustva. Sem "usporenja" u radu koje je u zadnje vreme nastalo zbog hakovanja sajta i mailova, sve je funkcioonisalo kako treba.

Milos ima moje puno poverenje. Sve placam 100% avans, uopste ne sumnjam u to da ce posao odraditi korektno.

O cenama usluge je besmisleno diskutovati. Ja odredjujem cenu moga rada i dajem za puno pravo drugima da odredjuju cenu svog.

Sačuvana
Stranice: 1 [2] 3   Idi gore
Štampaj

Prebaci se na:  

Ispravan CSS! Powered by SMF 1.1.9 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC
SimplePortal 2.1.1 | Srpski prevod: www.tnenad.net

Orange2Gray © by Crip
Ispravan XHTML 1.0!