16. Јануар 2018. 02:32:10 *
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije

Stranice: 1 ... 6 [7]   Idi dole
Štampaj
Autor Tema: PECAROSI  (Pročitano 15274 puta)
doktor4cars
Van mreže Van mreže

Starost: 141

HONDA NTV 650 CB 836 K6 KINROAD XQ 50 FRIZ

« Odgovor #90 poslato: 12. Новембар 2012. 08:16:09 »

aaaaaa sad znam kod koga da se ogrebem za ribu za sledecu corbu
Sačuvana

he who dares winns
Lacika
Van mreže Van mreže

Starost: 62

Yamaha-Virago 535-Honda vt750 -GL1500

« Odgovor #91 poslato: 12. Август 2013. 08:10:26 »

smltiphat
Ako dosad niste ništa upecali čekajte zimu.... Grin

<iframe width="640" height="360" src="http://www.liveleak.com/ll_embed?f=c6e06c000830" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
Sačuvana
RavnoGorac86
Van mreže Van mreže

Starost: 31

« Odgovor #92 poslato: 12. Август 2013. 10:19:20 »

Bio juce ceo dan u ribolov..
Jezero  Gazivode, mesto Brnjak...Bacao varalice u zalivu, Bog sveti zna koliko sam ih samo promenio da bih ulovio jednog veceg klena... Menjao polozaj kao na ratistu, ceo zaliv sam obisao i od varalice sam posle puna 3-4 sata odustao. Lepo ti ja sednem na stolicicu, rasklopim stap (4m), plovak 5gr...naravno kao plan B, kupio crvice i gliste, zabacim i....naidje neki krelac u zaliv sa skuterom (namerno verovatno jer je isao blize obali) i podize talase sto te nema....psuju braca ribolovci sve po spisku, jedan zali sto nije bio u lov i nije poneo pusku pa vice: "S pusku bi te gadj'o mamu ti BIIIIIIP idiotsku..", drugi hoce da ga gadja kamenom...a ja onako izmucen od pesacenja po onom krsu, navalio na onaj narezak kao da mi je poslednji, ne obaziruci se ni na koga...nakon jedno 10-ak minuta, (kojih sam veoma pametno iskoristio i najeo se lepo), poce riba da radi ko blesava, za sat vremena samo ja izvadih 1.5kg (klenovi malo manji, okice i belice).. Sve u svemu lepo i ludo proveden dan s prijateljima, i odmorih se psihicki Smiley) Slike ako prebacim od prijatelja, kacim. Pozdrav Wink
Sačuvana

Live to ride, ride to live!!!
Stranice: 1 ... 6 [7]   Idi gore
Štampaj

Prebaci se na:  

Ispravan CSS! Powered by SMF 1.1.9 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC
SimplePortal 2.1.1 | Srpski prevod: www.tnenad.net

Orange2Gray © by Crip
Ispravan XHTML 1.0!