23. Јун 2018. 09:15:53 *
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije

Stranice: 1 [2]   Idi dole
Štampaj
Autor Tema: Prohromski auspusi, rollbarovi, razni nosaci, maske i slicno  (Pročitano 9060 puta)
Manda
**
Van mreže Van mreže

Starost: 33

Harley Davidson Sportster

« Odgovor #15 poslato: 28. Фебруар 2012. 09:29:45 »

Nema na cemu, zato i sluzi forum. Taj motor sam prodao, ali srecom imam slike. Topove na slici je radio Rade a guvernal Slavko. Izduvne grane su fabricke, da ne bude zabune.

Sačuvana

Bolje zivjeti sto godina kao milijunas nego sedam dana u bijedi!
Manda
**
Van mreže Van mreže

Starost: 33

Harley Davidson Sportster

« Odgovor #16 poslato: 28. Фебруар 2012. 09:32:52 »

pa nekad sam i ja mandi bio dobar al sto pitanja za cene a nista da poruci sto i nosac za tablice nisi uradio kod njega  nego ti je auspuh uradio drugar  kako ti rece

Tek sad videh ovu poruku i ne mogu da se nacudim. Slavko nemoj da si nerealan i da pises gluposti. Uvek sam hvalio tebe i tvoj rad ali nisi ti jedini majstor u Beogradu, prema tome treba to da prihvatis profesionalno. Iako se sve odigralo pre dve godine, secam se dobro da sam te zvao u vezi cevi i rekao si da ti je cela nedelja ispunjena i da se javim sledece nedelje. Te sledece nedelje sam te zvao svaki dan i nisi se javljao. Ja znam sta znaci prebukiranost i zato ti nisam zamerio, nego sam posle opet dosao da mi radis guvernal i nosac tablice. Mogao sam to da zavrsim i sa Radom ali si ti imao materijal i lakse mi je bilo da odem u komsiluk nego u Pancevo. Prema tome razmisli dobro sta pises na forumu i seti se ko te je prvi put ovde predstavio! Pogledaj ovu temu i obrati paznju na datum:

http://forum.coper-srbija.com/index.php?topic=2895.0
Sačuvana

Bolje zivjeti sto godina kao milijunas nego sedam dana u bijedi!
audion
*
Van mreže Van mreže

Starost: 44

Yamaha XVS 950 Midnight Star

« Odgovor #17 poslato: 20. Фебруар 2013. 11:20:39 »

Tako je to kad udariš na sujetu naših vrlih majstora. Uvek si dobar dok si u zavisnom položaju, ponižavan na različite, već opisane načine, i kada za to još i plaćaš. A kad nađeš nekog normalnog s kim možeš da uradiš posao, pa o tome još napišeš neku lepu reč - kao da im vadiš zdrav zub.

Katastrofa, kao da si se venčao s njim  SmileyKissLove

pa si ga prevario kad si otišao kod drugog.  sml(valja se2)
Sačuvana

Svaka budala može brzo voziti, ali ne i brzo stati!
Stranice: 1 [2]   Idi gore
Štampaj

Prebaci se na:  

Ispravan CSS! Powered by SMF 1.1.9 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC
SimplePortal 2.1.1 | Srpski prevod: www.tnenad.net

Orange2Gray © by Crip
Ispravan XHTML 1.0!