25. Фебруар 2018. 08:36:51 *
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije

Stranice: 1 ... 3 [4] 5   Idi dole
Štampaj
Autor Tema: Glasanje za logo foruma  (Pročitano 12426 puta)
jodi
Van mreže Van mreže

Starost: 36

Honda Shadow 600

« Odgovor #45 poslato: 22. Децембар 2009. 11:19:05 »

Pozdrav svima a logo je potpuno nebitna stvar (mada je latinica bolja  sml(valja se) sml(valja se2) sml(ahaha) )
Dobra fora!  Wink

мк схадоввс србија, МЦ ФРЕЕ ВВХЕЕЛС мк цоуоте,ћирилицом sml(ahaha)
Smiješno, miješaš babe i žabe!  Angry
Š ta misliš koliko ljudi u Velikoj Plani (pa i uopšte u Srbiji, na Balkanu) zna šta znači "Free Wheels"?

А не могу да нађем слова лј и нј на тастатури изгорила дабогда comp260 comp260 comp260 comp260
sml(ahaha)
Probaj sa Q i W  Wink
Sačuvana

Walking gets too boring when you learn how to fly...
mladen
Van mreže Van mreže

Starost: 45

yamaha virago 535 custom by braco...

« Odgovor #46 poslato: 22. Децембар 2009. 11:20:19 »

Хвала најлепша бајкерко smlhya smlhya smlhya
Sačuvana

Pljujem ja pomalo na vas, nadmeni budući. Da se nismo ovako prljavi grizli i parili, da nismo ovakvi nakazni pre vas krvarili i sanjarili, voleo bih da vidim na šta bi ličio vaš okupani, puderom posuti, razmaženi svet.
Jocke_Veseljak
Gost
« Odgovor #47 poslato: 22. Децембар 2009. 11:32:19 »

ja i ti ko jedan amer Grin Grin Grin Grin

E sunce ti Dačo Smiley Nisi ti pod vinklom Smiley Kaliko sam se smejao, ne bi mogao dočarati ni jedan smajli Smiley
Odakle ti samo inspiracija  sml(valja se) sml(valja se) sml(valja se) sml(valja se2) sml(valja se2) sml(valja se2) sml(o.k.) sml(o.k.) sml(o.k.)
Sačuvana
VuleTigar
Van mreže Van mreže

Honda CB 750 F2

« Odgovor #48 poslato: 22. Децембар 2009. 11:32:49 »

Nema me danas na forumu i vi odma napravite picvajz   sml(batina)
Krenula izgleda apstinencijalna bajkerska kriza pa se svasta pise  smlrull

Imamo temu za cirilicu i latinicu pa tamo neka svako glasa i vecina ce odluciti .
Batalite rasprave, glasajte za logo, popite po pice i opustite se malo bre  smlcool027
Sačuvana

U zrncu peska videti svet,
I beskraj na ruke dlanu,
I nebo kroz jedan divlji cvet,
I vecnost u jednom danu.
Jocke_Veseljak
Gost
« Odgovor #49 poslato: 22. Децембар 2009. 11:39:41 »

http://forum.coper-srbija.com/index.php?topic=6281.0

Tvrdim da je korisno štivo, treba ga pročitati ponovo...
Sačuvana
dacha72
Van mreže Van mreže

Starost: 628

HONDA vt750 rc29e A -

« Odgovor #50 poslato: 23. Децембар 2009. 12:30:58 »

ja i ti ko jedan amer Grin Grin Grin Grin

E sunce ti Dačo Smiley Nisi ti pod vinklom Smiley Kaliko sam se smejao, ne bi mogao dočarati ni jedan smajli Smiley
Odakle ti samo inspiracija  sml(valja se) sml(valja se) sml(valja se) sml(valja se2) sml(valja se2) sml(valja se2) sml(o.k.) sml(o.k.) sml(o.k.)

provalio si  Grin Grin Grin moj brat Mladja je   nepresusni izvor inspiracije Grin Grin
Sačuvana

MK ORLOVI
tiborDKW
*
Van mreže Van mreže

DKW 175RT, HONDA XL1000 VARADERO

« Odgovor #51 poslato: 23. Децембар 2009. 12:40:39 »

posto vidim da se rasprava vodi izmedju clanova kluba, tedoh pitati mozemo li mi smrtnici glasati ili da to ostane na vama??? (pitam ozbiljno da ne bih ja glasao a nije meni namenjeno)
Sačuvana
kurtela
Banovan član
Van mreže Van mreže

S dva klipa a gorivo B negativna

« Odgovor #52 poslato: 23. Децембар 2009. 12:44:43 »

Ma glasaj brate jashta kad je dzabe.
Sačuvana

Od zla oca i jos gore majke.
pera
Van mreže Van mreže

Starost: 59

NSU 250 supermax-coper

« Odgovor #53 poslato: 23. Децембар 2009. 06:37:27 »

Ne shvatam cemu tolika raspravka kada je sve jasno.

GLAVNI MENI
O klubu
ovo su nase boje
Natpis je cirilicnog pisma u fontu"nikolas" koji se danas koristi kao starocrkveno pismo i srebrne je boje kao i malteski krst,oivicen narandzastom bojom.

Sta vam nije jasno kada je sve jasno!
Boje koje nosimo niko ne moze da menja,to vam je bar jasno.

Sto se tice logoa foruma sasvim je svejedno,mada licno mislim da bi trebalo latinica,ja inace pisem cirilicom,ali posto je ovo cudo,internet,prozor u svet,lakse  je da ljudi sa nama komuniciraju latinicom.
Sačuvana
Crni Leptir
Gost
« Odgovor #54 poslato: 23. Децембар 2009. 06:47:57 »

posto vidim da se rasprava vodi izmedju clanova kluba, tedoh pitati mozemo li mi smrtnici glasati ili da to ostane na vama??? (pitam ozbiljno da ne bih ja glasao a nije meni namenjeno)

Mogu svi da glasaju. Da je trebalo da glasaju samo članovi kluba, bilo bi postavljeno u temu za članove, iz prostog razloga što ne raspravljamo o bojama kluba (o tome ne može da se raspravlja!) već o detalju foruma. Na forumu takodje ima članova koji su tu duže i od mene pa i od starijh članova a nisu članovi kluba, pa zašto da ne daju svoje mišljenje.

Ovde se radi o čisto estetskim stvarima foruma, a temu o ćirilici ili latinici u Srbiji smo mogli otvoriti i na nekom drugom mestu, al ajd sad. Treba povezati lepo i tehnički izvodljivo. Mogla je to biti i neka slika, medjutim zbog različitih veličina monitora kod korisnika doći će i do različitih položaja tog banera. Moguće da će nekome biti preko celog foruma, a nekome će ostajati praznog prostora sa strane, što izgleda ružno, zato sam se odlučio za slova. Sa druge strane, ima masa foruma kojima forum stoji po defaultu kako je i napravljen, znači nemaju nikakav logo. Iskreno, meni je svejedno koji je font ako će to izgledati lepo. Mislim da nisam ništa manji Srbin od drugih ako pišem latinicom i popijem po nekad Coca Colu. A to što ljudi ne znaju šta je Free Whells ili Shadows je normalno. Mislite da razumeju šta je čoper ako piše na srpskom? Mene u firmi pitaju: "Jel a de ti je onaj čaper"?  sml(ahaha) Pojedini ljudi su se sa tim pojmom prvi put srela na mojim ledjima.
Morate priznati da ljudi čak i kada nas posmatraju sa simpatijama, posmatraju nas po malo i kao čudake. Sa druge strane, svi bajkeri na svetu se odlično razumeju, pa čak i kad su im boje na ledjima na kineskom. Prema tome, mislim da se ne treba toliko unositi u rasprave oko jednog detalja na forumu.
Sačuvana
SALE
Van mreže Van mreže

Starost: 44

« Odgovor #55 poslato: 23. Децембар 2009. 10:11:27 »

Druze Crni, ti si toliko dobrog doneo, uneo i doprineo ovom forumu da imas moju apsolutnu podrsku u svemu sto zelis menjati jer znam da ce to biti uvek najbolje, najlepse i najkorisnije resenje...  sml(respect)
Lepo je pitati za misljenje ali 100 ljudi...200 cudi, i sigurno ne mozes bas svakome udovoljiti ali mislim da je svo tvoje dosadasnje zalaganje i briga za ovaj forum donosila uvek najbolja resenja-za sve!
Sto se mene licno tice, imas potpuno odresene ruke za kreiranje logoa i bilo cega drugog jer znam da ce to uvek biti najbolje resenje, i mislim da o ovome ne treba da dalje sirimo raspravu...
Sačuvana

...nemacka medicina je najbolja na svetu...
dacha72
Van mreže Van mreže

Starost: 628

HONDA vt750 rc29e A -

« Odgovor #56 poslato: 23. Децембар 2009. 10:45:39 »

Ima li ovo neke veze sa statutom Vojvodine Huh? Huh? Huh? Huh?
Sačuvana

MK ORLOVI
mladen
Van mreže Van mreže

« Odgovor #57 poslato: 23. Децембар 2009. 10:49:28 »

Аха,Бранкице,Бранкице........ smla092 smla092 smla092 smla092
Sačuvana

Pljujem ja pomalo na vas, nadmeni budući. Da se nismo ovako prljavi grizli i parili, da nismo ovakvi nakazni pre vas krvarili i sanjarili, voleo bih da vidim na šta bi ličio vaš okupani, puderom posuti, razmaženi svet.
Sandokan
Van mreže Van mreže

Starost: 53

honda shadow vt-600

« Odgovor #58 poslato: 23. Децембар 2009. 11:27:43 »

e sta zima i sneg uradi od Vas !!!!!!!! toliko ste dokoni da Vam treba samo mrvica -tema pa da pocnete raspravu ! manite se rasprave i bacite se na odrzavanje MOTORA,jer to nas spaja !
Sačuvana

vozi i pusti druge da voze
mladen
Van mreže Van mreže

« Odgovor #59 poslato: 23. Децембар 2009. 11:32:10 »

Па око чега на лето да се нервирамо :Smiley :Smiley :Smiley :Smiley
Sačuvana

Stranice: 1 ... 3 [4] 5   Idi gore
Štampaj

Prebaci se na:  

Ispravan CSS! Powered by SMF 1.1.9 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC
SimplePortal 2.1.1 | Srpski prevod: www.tnenad.net

Orange2Gray © by Crip
Ispravan XHTML 1.0!