16. Август 2018. 01:31:55 *
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije

Stranice: 1 [2] 3 ... 5   Idi dole
Štampaj
Autor Tema: Glasanje za logo foruma  (Pročitano 14117 puta)
Manda
**
Van mreže Van mreže

Starost: 33

Harley Davidson Sportster

« Odgovor #15 poslato: 22. Децембар 2009. 09:04:13 »

Citat

Ha, ha, ha dobro si im rekao! Kakva bre cirilica nismo u 18om veku, odo da glasam odma za latinicu...

Што онда носиш боје клуба?

Jer volim ovaj klub i ljude koji ga cine pa samim tim volim i boje ma kakve one bile. Ali.. Kad si me povukao za jezik onda cu reci... ne volim sto pise чопер србија umesto chopper serbia ali to i nije strasno koliko ne volim crkveni font kojim je napisano. Motori nemaju nikakve veze sa crkvom, religijom i svim tim stvarima i ne kontam koja je poenta to mesati. Plus toga ceo zivot sam okoreli ateista i religiomrzac, pa mi i nije bas milo da nosim na sebi natpis ispisan slovima kojima se inace pisu imena svetaca  Undecided No posto sam vec prihvatio to tako kako je, necu dalje mudrovati ali ostajem pri ideji da bar natpis u headeru foruma treba da bude svojstven bikerskoj kulturi i stilu pre nego crkvenoj. Evo jedan primer koji sam skockao za par minuta, ako vam se svidi mogu da poradim detaljnije a mogao bi se i ovaj efekat vatre ubaciti. Takodje mogu i da napisem Čoper Srbija (samo mi za to treba malo vise vremena jer moram da docrtam kuku na č јер оvaj font to po defaultu nema)

Sačuvana

Bolje zivjeti sto godina kao milijunas nego sedam dana u bijedi!
jodi
Van mreže Van mreže

Starost: 37

Honda Shadow 600

« Odgovor #16 poslato: 22. Децембар 2009. 09:19:17 »

Што онда носиш боје клуба?

Jer volim ovaj klub i ljude koji ga cine pa samim tim volim i boje ma kakve one bile. Ali.. Kad si me povukao za jezik onda cu reci... ne volim sto pise чопер србија umesto chopper serbia ali to i nije strasno koliko ne volim crkveni font kojim je napisano. Motori nemaju nikakve veze sa crkvom, religijom i svim tim stvarima i ne kontam koja je poenta to mesati. Plus toga ceo zivot sam okoreli ateista i religiomrzac, pa mi i nije bas milo da nosim na sebi natpis ispisan slovima kojima se inace pisu imena svetaca  Undecided No posto sam vec prihvatio to tako kako je, necu dalje mudrovati ali ostajem pri ideji da bar natpis u headeru foruma treba da bude svojstven bikerskoj kulturi i stilu pre nego crkvenoj. Evo jedan primer koji sam skockao za par minuta, ako vam se svidi mogu da poradim detaljnije a mogao bi se i ovaj efekat vatre ubaciti. Takodje mogu i da napisem Čoper Srbija (samo mi za to treba malo vise vremena jer moram da docrtam kuku na č јер оvaj font to po defaultu nema)

Мандо, не претјеруј!   Angry
Како је могуће неки фонт везати за цркву, молим те!? И по мом скромном укусу, али и по оцјени неких људи који се разумију мало у хералдику, лого и боје нашег клуба су више него пун погодак. Мислим да би било срамота да се у Србији носи натпис Chopper Serbia! Зар треба да нас је срамота писма које само ми имамо (умјесто да се поносимо њиме)?

P.S. Немој да се љутиш, али ниси у праву!
Sačuvana

Walking gets too boring when you learn how to fly...
jodi
Van mreže Van mreže

Honda Shadow 600

« Odgovor #17 poslato: 22. Децембар 2009. 09:21:09 »

Ех, да...
Такође сам гласао за први лого, али бих такође волио да је ћирилични (и наравно, неким "бајкерским" фонтом).
Sačuvana

mladen
Van mreže Van mreže

Starost: 46

yamaha virago 535 custom by braco...

« Odgovor #18 poslato: 22. Децембар 2009. 09:46:29 »

E Mando stvarno ga pretera naravno da je povezano sa nasom Svetom Crkvom  mi Srbi i nasa Sveta Pravoslavna Crkva smo usko povezani,a tebi ako to smeta to je tvoj problem i  zadrzi ga za sebe jer mozes dosta ljudi uvrediti.
P.S.Ovo je prijateljski i bratski savet brate Mando i nemoj da se ljutis. Wink Wink
Sačuvana

Pljujem ja pomalo na vas, nadmeni budući. Da se nismo ovako prljavi grizli i parili, da nismo ovakvi nakazni pre vas krvarili i sanjarili, voleo bih da vidim na šta bi ličio vaš okupani, puderom posuti, razmaženi svet.
felix
Van mreže Van mreže

FUCK THE FACTORIES ... F.T.W ...

« Odgovor #19 poslato: 22. Децембар 2009. 09:57:37 »

-Nisam za ćirilicu i ne bi mi bilo nimalo drago da me neko preko meša sa rusima a nosiću boje po svaku cenu onako kako većina bude odlučila.
   -Drago mi je što sam pripadnik ove jedinstvene zajednice tako da prihvatam odluku većine članova i kako ona odluči to će tako i biti,a što se tiče vere i nacionalnosti trebalo bi povesti računa o tome,jer možda ima članova koji nisu pravoslavci , ni Srbi a opet su naša klupska braća

PS nisam za ćirilicu i drago mi je da nije to samo moje mišljenje
Sačuvana

Brothers in thinking in attitude, respecting others and belonging to no one. Sworn to Old School and fraternity which unites them, thunder the roads heavy as steel and sharp as a sword! F.T.W. Amen!!!
jodi
Van mreže Van mreže

Honda Shadow 600

« Odgovor #20 poslato: 22. Децембар 2009. 10:12:08 »

-Nisam za ćirilicu i ne bi mi bilo nimalo drago da me neko preko meša sa rusima a nosiću boje po svaku cenu.
   -Drago mi je što sam pripadnik ove jedinstvene zajednice tako da prihvatam odluku većine članova i kako ona odluči to će tako i biti
 PS nisam za ćirilicu i drago mi je da nije to samo moje mišljenje
Pa felixe to što si rekao - "širom svijeta ćirilica odmah asocira na Ruse" (malo adaptirano), me je dodatno motivisalo da branim ćirilične boje. Ne zna svijet da su ruska i srpska ćirilica dva zasebna pisma. Ajde da mi nošenjem ćiriličnih boja ponosno doprinesemo da svijet vidi i srpsku ćirilicu (i to u jednom od njenih prvobitnih oblika koji se, što Manda reče, često neispravno vezuje za crkvu) i nauči razliku. Takođe, ne mislim da se pismo treba internacionalizovati (čitaj, korisiti latinicu pod svaku cijenu), kako to mnogi moderni skorojevići misle (pa i mnogi "kolege" iz svijeta nauke).

P.S. (Obožavam ove P.S.ove Grin) Nemojte, molim vas, misliti da se ja ložim ili ljutim, nego samo argumentovano diskutujem u cilju pronalaženja najboljeg rješenja. Naravno da sam totalni pragmatičar i da u potpunosti prihvatam da svako ima svoje mišljenje.
Sačuvana

olivera
Van mreže Van mreže

Starost: 42

Honda 180 TWIN

« Odgovor #21 poslato: 22. Децембар 2009. 10:14:24 »

Izvini Mando ali si preterao . Boje naseg kluba su ispisana cirilicom  i ponosna sam .A sto se tice crkve ponosim se sto mi je vera pravoslavna i pismo crilicno.Ubuduce ako hoces nesto da napises uzmi cist list napisi procitaj pa razmisli da li da stavis na forum.POSTUJEM svaciju veru ali ocekujem da postuju i moju. Bez ljutnje ,jer ja jesam.
Sačuvana

MK ,,ORLOVI"
jodi
Van mreže Van mreže

Honda Shadow 600

« Odgovor #22 poslato: 22. Децембар 2009. 10:18:55 »

a što se tiče vere i nacionalnosti trebalo bi povesti računa o tome,jer možda ima članova koji nisu pravoslavci , ni Srbi a opet su naša klupska braća
E ovdje te u potpunosti podržavam!!!
Zato sam i u prethodnim postovima NAGLASIO da ne vezujemo pismo za crkvu, boje kluba za vjeru i slično!
Nismo vjerska ili religijska zajednica, jer klub ne nosi naziv Čoper-Pravoslavna-Crkva-Srbija (ili neka druga)! Mi smo jednostavno klub čoperaša, koji su ili iz zemlje Srbije ili joj gravitiraju (kao ja npr) i tu priča staje! Opasno je miješati takve stvari!!  sml(hm)
Sačuvana

Anka
MK Shadows Srbija
Van mreže Van mreže

Starost: 28

jamaha fazer 600

« Odgovor #23 poslato: 22. Децембар 2009. 10:22:32 »

Мандо, не претјеруј!   Angry
Како је могуће неки фонт везати за цркву, молим те!? И по мом скромном укусу, али и по оцјени неких људи који се разумију мало у хералдику, лого и боје нашег клуба су више него пун погодак. Мислим да би било срамота да се у Србији носи натпис Chopper Serbia! Зар треба да нас је срамота писма које само ми имамо (умјесто да се поносимо њиме)?

P.S. Немој да се љутиш, али ниси у праву!

U pravu si Jodi treba da budemo ponosni na cirilicno pismo i da se sluzimo njime.A i vas logo kluba napisan cirilicom je jedinstven i originalan  sml(respect) glupo bi bilo da pise kao sto kaze Manda Chopper Serbia ti amerikaci su nam samo stetu nanosili godinama a i mi to jest pojedinci se ponose njihovim jezikom i pisanjem SRAMOTA.Cuvajmo ono sto je nase barem pismo mozemo da sacuvamo ako ne nista drugo  smlsud smlsud
Sačuvana

meelosh
Van mreže Van mreže

Starost: 54

Harley Davidson FLSTC Heritage Softail Classic

« Odgovor #24 poslato: 22. Децембар 2009. 10:27:32 »

odoste daleko , predaleko
molim da procitate pazljivo pocetnu stranicu mk coper srbija poglavlje : o klubu
kod nas je sve izmesano i cirilicno pimo i krstaski vitezovi na jedan zdrav nacin
nacija i vera ovde nemaju nikakve veze  - svi smo braca po motoru
Sačuvana

МК Чопер Србија
jodi
Van mreže Van mreže

Honda Shadow 600

« Odgovor #25 poslato: 22. Децембар 2009. 10:29:39 »

sml(o.k.)

Leptire, jel ti mnogo pokvarismo temu (da ne kažem offovasmo)?
Sačuvana

mladen
Van mreže Van mreže

« Odgovor #26 poslato: 22. Децембар 2009. 10:30:05 »

Е Брате Мандо(ако могу и ако смијем да те тако назовем)већина нас је веома поносна што носи ћирилично писмо и свети малтешки крст на својим леђима,а нарочито ја који сам своје најлепше  Ð³Ð¾Ð´Ð¸Ð½Ðµ дао својој нацији и народу и никад на себи не би понео никакве тудје и помодарске знакове а поготово исписане на неком страном језику.Треба да се поносимо својом Србском нацијом и својом Српском Православном Црквом и наравно свом нашом православном браћом па тако и Русима и Русијом.
П.С.Питај наташу кандиду(кандић)да по нјеном уредимо наше боје. Grin Grin
Sačuvana

Pljujem ja pomalo na vas, nadmeni budući. Da se nismo ovako prljavi grizli i parili, da nismo ovakvi nakazni pre vas krvarili i sanjarili, voleo bih da vidim na šta bi ličio vaš okupani, puderom posuti, razmaženi svet.
Anka
MK Shadows Srbija
Van mreže Van mreže

Starost: 28

jamaha fazer 600

« Odgovor #27 poslato: 22. Децембар 2009. 10:31:43 »

sml(o.k.)

Leptire, jel ti mnogo pokvarismo temu (da ne kažem offovasmo)?

Nismo mi krivi jedan pocne a mi razvezemo  sml(valja se) sml(valja se) sml(ahaha) sml(ahaha)
Sačuvana

mladen
Van mreže Van mreže

« Odgovor #28 poslato: 22. Децембар 2009. 10:37:06 »

А и наши свети цареви су давали витезове у редове Малтешких витезова,а и рука Светог Јована Крстителја је похранјена у нашем манастиру на Цетину.А наравно да смо увек отворени за све лјуде добре волје без обзира на веру и нацију. Grin Grin Grin
Sačuvana

dacha72
Van mreže Van mreže

Starost: 629

HONDA vt750 rc29e A -

« Odgovor #29 poslato: 22. Децембар 2009. 10:39:50 »

Glasao sam za logo a za pismo nisam jer mislim da je glupo raspravljati o tome Leptire zatvori temu otice jos dalje ima nas raznih veroispovesti sto mi je drago ALI sektasi nismo zato je bolje da se suzdrzimo od takvih ispada moze doci do nezeljenih posledica po pojedince  i draza mi je cirilica od usranih dolara .
Sačuvana

MK ORLOVI
Stranice: 1 [2] 3 ... 5   Idi gore
Štampaj

Prebaci se na:  

Ispravan CSS! Powered by SMF 1.1.9 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC
SimplePortal 2.1.1 | Srpski prevod: www.tnenad.net

Orange2Gray © by Crip
Ispravan XHTML 1.0!